درخواست ویژه دوست صمیمی مسی از او برای بازگشت به بارسلونا

درخواست ویژه دوست صمیمی مسی از او برای بازگشت به بارسلونا

پایگاه خبری فوتبالی - سسک فابرگاس از لیونل مسی می خواهد که به بارسلونا برگردد.

به گزارش فوتبالی، ستاره سابق بارسلونا، سسک فابرگاس از لیونل مسی درخواست کرده است که به نیو کمپ بازگردد.

این بازیکن آرژانتینی تابستان گذشته باشگاه را ترک کرد و اکنون صحبت هایی از بازگشت طوفانی او به کاتالونیا برای فصل 2023/24 در میان است. رئیس باشگاه بارسلونا، خوان لاپورتا قبلا به تمایل خود برای بازگرداندن مسی به باشگاه با توجه به درگیری های او در پاریس اشاره کرده بود. بنا به شایعات جایگاه مسی در پایتخت فرانسه هنوز بی ثبات است درحالی که قرارداد او در پارک دِ پرنس تا تابستان 2023 ادامه دارد. البته جام جهانی ۲۰۲۲ در نوامبر او را به ماندن در فرانسه ترغیب کرده است. از آنجایی که این بازیکن ۳۴ ساله قصد دارد تا زمان رهبری ارتش لیونل اسکالونی در قطر در یک باشگاه ثابت بماند، پاریس را ترک نخواهد کرد اما به اعتقاد فابرگاس بازگشت او در ۲۰۲۳ محتمل است.

به گزارش دیلی میرور فابرگاس درباره بازگشت مسی به بارسا گفته است: " به عنوان یک طرفدار بارسلونا، امیدوارم و آرزو می کنم مسی به بارسلونا بازگردد. یک سال از قرارداد او در پاریس باقی مانده است و من دوست دارم او برگردد. این رویای باشگاه و طرفداران است ولی من به عنوان یک طرفدار این حرف را می زنم."

فابرگاس و مسی در ۲۰۱۳ در بارسلونا به عنوان هم تیمی قهرمان لالیگا شدند پس از آن در سال ۲۰۱۴ فابرگاس تصمیم به برگشت به لیگ انگلیس گرفت و راهی چلسی شد.

1470