سیدعلی: به خاطر مصدومیت مردود شدم نه حاشیه

سیدعلی: به خاطر مصدومیت مردود شدم نه حاشیه

پایگاه خبری فوتبالی- داور لیگ برتری فوتبال ایران می‌گوید به خاطر مصدومیت زانو در تست‌های پیش‌فصل داوران رد شده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ایسنا، دیروز (شنبه) بیش از ۱۴۰ داور و کمک‌داور در تست‌های پیش‌فصل آمادگی جسمانی داوران شرکت کردند که بیش از ۶۰ داور و کمک داور در آن رد شدند. داوران مطرحی از جمله مهدی سیدعلی، محمدحسین زاهدی‌فر و اشکان خورشیدی در این تست‌ها رد شدند و باید تا نیم‌فصل نخست صبر کنند و سپس دوباره شانس خود را امتحان کنند.

مهدی سیدعلی درباره رد شدنش در تست‌های پیش فصل داوران عنوان کرد: ما در تهران، فضای مناسب تمرین نداریم و باید روی  آسفالت بدویم و تمرین کنیم. من پیش از این و حدود یک ماه مشکل زانو داشتم که به دلیل همین تمرین در آسفالت بود که متاسفانه در این تست مانع موفقیتم شد. حالا من دوباره و تا نیم‌فصل سعی می‌کنم آمادگی خود را حفظ کنم تا دوباره در تست‌های آمادگی جسمانی شرکت کنم. البته ما گوش به زنگ کمیته داوران هستیم و هر کاری که بگویند انجام خواهیم داد.

این داور لیگ برتری درباره حاشیه‌هایی که فصل قبل برای او پیش آمد و احتمال این که به این دلیل از تست‌های پیش فصل داوران رد شده، توضیح داد: خیر! تنها دلیل رد شدن در این تست‌ها، همان مشکل زانو بود که گفتم. به هر حال داوران دیگری هم بودند که این اتفاق برای آن‌ها افتاد و نمی‌توان همه را وارد حاشیه کرد. ما تا نیم‌فصل تمرین می‌کنیم و من امیدوارم بتوانم در نیم‌فصل دوم در لیگ برتر سوت بزنم.

7777