افسانه مرد سوئدی ادامه دارد؛ زلاتان در میلان ماندگار شد

افسانه مرد سوئدی ادامه دارد؛ زلاتان در میلان ماندگار شد

پایگاه خبری فوتبالی - زلاتان ابراهیموویچ ستاره سوئدی میلان قبول کرد تا با کسر کردن مقدار زیادی از دستمزدش، با این باشگاه برای یک سال دیگر تمدید کند. 

به گزارش فوتبالی، زلاتان ابراهیموویچ در حال حاضر به خاطر مصدومیت زانو در حال ریکاوری است و به نظر می‌رسد این ریکاوری تا شش ماه طول بکشد و البته همین موضوع باعث شده تا ستاره سوئدی برای ماندن در سن سیرو، قبول کرد مقدار زیادی از دستمزدش را کم کند. هنوز میلان درباره این خبر اعلام رسمی نکرده، اما این ستاره چهل ساله قراردادش را امضا کرده و تا پایان فصل 2022-23 در میلان خواهد ماند.

به نقل از مارکا، کوریره دلواسپورت مدعی است که حقوق دریافتی زلاتان از 7 میلیون یورو به 2.5 میلیون یورو کاهش پیدا کرده که در نوع خودش بسیار جالب است. البته این اولین باری نیست که زلاتان چنین کاری برای روسونری انجام می‌دهد. او در فصل گذشته به خاطر زانویش درد زیادی کشید، اما حاضر نشد تا به پایان رسیدن فصل عمل جراحی انجام دهد. او بعد از فتح اسکودتو تصمیم گرفت زانوی خود را به تیغ جراحان بسپارد و حالا باید برنامه ریکاوری را دنبال کند. 

زلاتان در سال 2019 برای دومین بار لباس میلان را پوشید. او از آن موقع تاکنون در 74 بازی به میدان رفته و موفق به زدن 36 گل شده است."

4416

256 نظر