سلفی بامزه‌ای که لوکاس وازکز به همراه دخترش منتشر کرد

سلفی بامزه‌ای که لوکاس وازکز به همراه دخترش منتشر کرد

پایگاه خبری فوتبالی - در این روز ها که در تعطیلات تابستانی هستیم، بازیکنان مختلف دنیای فوتبال، این تعطیلات را به شکل های مختلفی سپری می کنند و هر کدام به نوعی اوقات فراغت خود را پر می کنند تا بتوانند به خوبی برای فصل جدید تجدید قوا کرده و خود را آماده کنند.

به گزارش فوتبالی، لوکاس وازکز، بازیکن اسپانیایی و چند پسته رئال مادرید که در طی فصول اخیر هر جا که نیاز شده برای رئال مادرید به میدان رفته است، به تازگی تصویری از خودش در کنار دخترش را در صفحه شخصی خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته است که در این تصویر بامزه می بینیم که او در حالی که دخترش را در آغوش کشیده، یک عکس سلفی با او گرفته است.

لوکاس وازکز یک پسر به نام لوکاس وازکز رودریگز دارد و این دختر بچه‌ی او که در حدود یک سال دارد، ماکا نام دارد. لوکاس وازکز که در ال کلاسیکوی نیوکمپ در فصل گذشته گلزنی کرده بود، یک خوشحالی ویژه انجام داده بود که این خوشحالی به نوعی یادی از دخترش ماکا بود، یعنی همین دختری که در این تصویر او را در آغوش کشیده است. در واقع طبق گفته‌ی همسر لوکاس وازکز، این دخترشان بوده که از لوکاس خواسته که بدین شکل خوشحالی کند.

1470

85 نظر