تاریخ سوپرجام هنوز معلوم نیست

تاریخ سوپرجام هنوز معلوم نیست

پایگاه خبری فوتبالی- این احتمال وجود دارد که سرنوشت تیم قهرمان  سوپرجام فوتبال ایران قبل از شروع لیگ مشخص نشود!

به گزارش فوتبالی، با اینکه مسئولان سازمان لیگ فوتبال در تلاش هستند مسابقه سوپرجام فصل گذشته میان استقلال و نساجی به‌عنوان قهرمان‌های لیگ و جام حذفی قبل از لیگ آینده برگزار شود، اما ممکن است این اتفاق رخ ندهد!
سازمان لیگ در تقویم خود برای مسابقات فوتبال باشگاهی باید مناسبت‌های خاص مثل ایام محرم را هم در نظر بگیرد. از طرفی اردوهای تیم ملی فوتبال در سال جام جهانی هم مشکلاتی را ایجاد کرده است.به همین خاطر ممکن است دیدار سوپرجام مثل سال قبل در اواسط فصل برگزار شود.
سهیل مهدی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در این خصوص گفت: «اصلی‌ترین نکته ما همین است. به‌واسطه ایام محرم اگر بتوانیم زمان این بازی را تغییر بدهیم و دیرتر لیگ را شروع کنیم، با توجه به محدودیت کمپ تیم ملی و زمان اضافه‌ای که اسکوچیچ از ما خواسته، باید زمان‌ها را به هم نزدیک کنیم. طبیعی است که سوپرجام باید قبل از لیگ برگزار شود و قشنگ‌ترین حالت همین است.»
او افزود:«اگر نتوانیم نظر همه عزیزان به‌ویژه سرمربی تیم ملی را جلب کنیم و مساعدت او را نداشته باشیم،‌ باید تاریخ دیگری برای سوپرجام درنظر بگیریم زیرا نظر اسکوچیچ و اردوی تیم ملی برای ما خیلی مهم است.»

7777

91 نظر