پیکه: ترجیح می‌دهم بمیرم تا این که به رئال مادرید بروم!

پیکه: ترجیح می‌دهم بمیرم تا این که به رئال مادرید بروم!

پایگاه خبری فوتبالی - جرارد پیکه روز سه شنبه مهمان برنامه "ال هورمیگرو" بود و با پابلو موتوس مجری این برنامه در مورد مسائل مختلف صحبت کرد. 

به گزارش فوتبالی، پیکه یکی از موسسان شکل جدید جام دیویس است که در این باره گفت:" زمان زیادی برای تنیس بازی کردن ندارم و البته قوانین باشگاه بارسلونا مانع از آن می شوند که تنیس بازی کنم. آلکاراز ستاره مهمی در آینده تنیس به شمار می رود و بازیکنان دیگری نظیر سینر و زوارف هم هستند."

وی در مورد باشگاه آندورا که تحت مالکیت خودش است هم صحبت کرد:" من سهامدار باشگاه آندورا هستم. روی فوتبال بازی کردن تمرکز دارم و در کنارش در نقش مدیریتی در باشگاه آندورا حضور دارم و البته جام دیویس را مدیریت می کنم. در حال حاضر تیم بازیهای آنلاین را در League of Legends تشکیل داده ایم. شبیه پرز شده ام که تیم های زیادی دارد اما حتی از زمان بازیهایشان خبر ندارد!"

پیکه در این باره که آیا به جنب و جوش شهر مادرید حسادت می کند، بیان کرد:" زندگی در جریان است. مردم به خیابان ها می روند. حس  شهر بارسلونا کمی متفاوت است. در سالهای اخیر شهر بارسلونا کمی نشاط خود را از دست داده هر چند که بارسایی های یزادی در شهر مادرید هستند."

وی در مورد هند پنالتی مشکوک خود در مقابل ویارئال که توسط داور گرفته نشد هم صحبت کرد:" بازی رئال را ندیدم اما می گفتند که صحنه ای مشابه یا حتی واضح تر وجود داشته است. هر سال معیارهای قانون هند عوض می شود. توپ به دست من برخورد کرد اما فکر می کنم که دستم در امتداد بدنم بود و نباید پنالتی گرفته می شد.

پیکه گفت که به  عملکرد وینیسیوس جونیور بازیکن برزیلی رئال مادرید نمره 9 از 10 می دهد و از سویی گفت که به خاطر مسئله شخصی شماره تلفن پرز را هم دارد. مدافع بارسا در این باره که آیا حاضر است که روزی به رئال برود هم صحبت کرد:"کاملا غیرممکن است. ترجیح می دهم بمیرم تا این که به رئال مادرید بروم!"

4125

856 نظر