صنعت نفت یک - استقلال یک| چوبله مساوی/ پیش دربی یک امتیازی

صنعت نفت یک - استقلال یک| چوبله مساوی/ پیش دربی یک امتیازی

پایگاه خبری فوتبالی- دیدار دو تیم نفت آبادان و استقلال با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش فوتبالی، در چارچوب دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران، باشگاه صنعت نفت در ورزشگاه تختی آبادان میزبان تیم استقلال بود.

زرد و آبی‌پوشان صنعت نفت این دیدار را طوفانی آغاز کردند و موفق شدند خیلی زود در دقیقه 8 دروازه استقلال را باز کنند.

استقلال که نمی خواست نیمه نخست را شکست خورده به رختکن برود، درصدد جبران گل خورده برآمد و بالاخره در دقیقه 39 تلاش آبی‌پوشان پایتخت به ثمر رسید و امیرحسین حسین زاده موفق شد با پاس عمقی زیبای وریا غفوری در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان قرار بگیرد و با شوتی سرکش دروازه تیم میزبان را باز کند تا حساب کار در پایان نیمه اول یک بر یک شود.

اما در نیمه دوم علیرغم بازی زیبا و هجومی ای که شاهد بودیم، هیچ گلی به ثمر نرسید و حملات متعدد استقلالی‌ها هم به در بسته خورد تا این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان برسد و جدال شاگردان منصوریان و مجیدی برنده نداشته باشد.

دوشنبه 8 آذر

صنعت نفت آبادان – استقلال ساعت 16

تیم داوری: محمدرضا اکبریان – علی میرزابیگی – محسن سلطانی – احمد محمدی


ترکیب صنعت نفت مقابل استقلال

احمد گوهری، محمد طیبی، محمد بختیاری، امید حامدی فر (90- عباس بوعذار)، امید خالدی، مهدی حنفی، محمدرضا غبیشاوی (79- احمد شریعت زاده)، امیرحسین فرهادی (46- سیدفاخر تهامی)، محمدحسین زواری (40- حکیم نصاری)، طالب ریکانی و شروین بزرگ (46- علی امیری)

سرمربی: علیرضا منصوریان


ترکیب استقلال مقابل صنعت نفت

علیرضا رضایی، محمد حسین مرادمند، سیاوش یزدانی، روزبه چشمی، آرش رضاوند (74- رضا آذری)، مهدی مهدی‌پور، جعفر سلمانی، وریا غفوری (79- امین قاسمی نژاد)، کوین یامگا، امیرحسین حسین‌زاده (88- ارسلان مطهری) و رودی ژستد (74- محمدرضا آزادی)

سرمربی: فرهاد مجیدی


شرح گل

یک ضربه کاشته برای صنعت نفت به دست آمد. ارسال طالب ریکانی به روی دروازه با ضربه سر دیدنی مهدی حنفی همراه شد و توپ این بازیکن به کنج دروازه استقلال رفت و گل نخست بازی به ثمر رسید.

پاس در عمق و عالی وریا غفوری به امیرحسین حسین زاده رسید و این بازیکن با یک حرکت بدن زیبا، مدافع آبادانی ها را جا گذاشت و با ضربه ای مطمئن توپ را به تور دروازه چسباند و گل تساوی را به ثمر رساند.


کارت زرد

محمد بختیاری (65) احمد شریعت زاده (84) از صنعت نفت


دقایق حساس

دقیقه 2: شروین بزرگ از غفلت خط دفاعی استقلال استفاده کرد و با یک توپ ربایی، ضربه‌اش را به سمت دروازه زد که علیرضا رضایی آن را مهار کرد.

دقیقه 5: ارسال خوب جعفر سلمانی از سمت چپ به روی دروازه نصیب کوین یامگا شد اما ضربه عجیب این بازیکن به رودی ژستد خورد و از منطقه خطر دور شد.

دقیقه 12: روی یک ضربه کرنر و در یک رفت و برگشت، محمدحسین مرادمند با پشت پا ضربه اش را به سمت دروازه میزبان زد که مدافع نفت پیش از ورود توپ به درون دروازه، آن را دور کرد.

دقیقه 17: ارسال کرنر زیبای مهدی پور با ضربه سر مرادمند همراه شد که گوهری دروازه بان آبادانی ها توپ را دفع کرد و در ادامه نیز ریکانی توپ را سراسیمه به کرنر فرستاد.

دقیقه 18: کرنر ارسالی مجددا به یک فرصت خطرناک تبدیل شد. توپ پشت محوطه جریمه به حسین زاده رسید و شوت خوب این بازیکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 19: پاس خوب وریا غفوری درون محوطه جریمه نصیب یامگا شد و شوت این بازیکن را گوهری دفع کرد و در ادامه نیز مدافعین توپ را دور کردند.

دقیقه 19: حملات پردامنه استقلال به روی دروازه صنعت نفت ادامه دارد. جعفر سلمانی پس از اینکه چند متری را پیش روی کرد، ضربه اش را با پای چپ به سمت دروازه حریف زد که توپ او به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 43: جعفر سلمانی پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد ولی ضربه این بازیکن با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 43: حرکت خوب حسین زاده و پاس در عرض این بازیکن به آرش رضاوند رسید و شوت این بازیکن با برخورد به مدافع نفت، راهی کرنر شد.

دقیقه 45+2: ارسال دیدنی وریا غفوری به روی دروازه با ضربه سر رودی ژستد همراه شد که گوهری به زیبایی این توپ را دفع کرد.

دقیقه 45+2: پاس دیدنی حسین زاده به رضاوند درون محوطه جریمه به رضاوند رسید که شوت او از درون محوطه جریمه به آسمان زده شد.

دقیقه 48: یک حرکت از سمت راست برای آبی ها شکل گرفت که پاس خوب یزدانی درون محوطه جریمه به امیرحسین حسین زاده رسید و شوت او به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 64: ارسال خوب سلمانی به روی دروازه به رودی ژستد رسید. این بازیکن با وجود پرش بلندی که داشت، نتوانست ضربه سرش را بزند و توپ به بیرون رفت.

دقیقه 72: حرکت خوب تیمی نفتی ها و پاس طالب ریکانی درون محوطه جریمه به غبیشاوی رسید و شوت محکم او را علیرضا رضایی سنگربان استقلال دفع کرد و در ادامه نیز وریا غفوری توپ را دور کرد.

دقیقه 76: پاس بسیار خوب حسین زاده به کوین یامگا رسید و شوت این بازیکن به آسمان زده شد.

دقیقه 78: یک پاس بسیار خوب دیگر از حسین زاده این مرتبه برای مهدی پور که این بازیکن در مصافی تک به تک توپ را به بدن گوهری کوبید.

دقیقه 86: سانتر دیدنی حسین زاده به قاسمی نژاد رسید و او با یک ضربه سر، توپ را در اختیار کوین یامگا زد و شوت این بازیکن باز هم به آسمان کوبیده شد.


ویدیو خلاصه این بازی را اینجا تماشا کنید


7474

2374 نظر