ترفند گل‌محمدی برای مهاجمان پرسپولیس جواب داد

ترفند گل‌محمدی برای مهاجمان پرسپولیس جواب داد

پایگاه خبری فوتبالی - ترفند یحیی گل‌محمدی جواب داد و آل کثیر و حامد پاکدل به محض ورود به میدان در دیدار مقابل فولاد گلزنی کردند تا در نهایت پرسپولیسی‌ها با دست پر از اهواز به تهران برگردند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از خبرورزشی، یحیی گل محمدی نسبت به بازی با الهلال هر دو مهاجم تیمش را در بازی با فولاد خوزستان تغییر داد. در بازی با الهلال آل کثیر و امیری در خط حمله قرار گرفتند که عملکرد چندان خوبی نداشتند ولی در بازی با فولاد خوزستان گل محمدی از مهدی عبدی و امید عالیشاه استفاده کرد و آل کثیر را روی نیمکت نشاند. البته این دو نفر هم در اهواز گلزنی نکردند اما ترفند یحیی گل‌محمدی جواب داد و آل کثیر و حامد پاکدل به محض ورود به میدان گلزنی کردند تا در نهایت پرسپولیسی‌ها با دست پر از اهواز به تهران برگردند.
در واقع می‌توان گفت یحیی به مهاجمان تیمش شوک داد و نتیجه آن‌ها هم سه گلی بود که پرسپولیس در اهواز زد هرچند که زننده یکی از این سه گل رضا اسدی هافبک دفاعی پرسپولیس بود. این حساب باید دید گل‌محمدی برای بازی دوم تیمش مقابل نساجی که در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود، چه تصمیمی  برای مهاجمان پرسپولیس خواهد گرفت؟

1470

66 نظر