ادعای بازیکن لبنان: پیشنهاد قهرمان ایران را رد کردم

ادعای بازیکن لبنان: پیشنهاد قهرمان ایران را رد کردم

پایگاه خبری فوتبالی- محمد قدوح ستاره تیم لبنان مدعی شده که پیشنهادی از ایران و تیم فولاد دریافت کرده و آن را رد کرده است.

به گزارش فوتبالی، تیم ملی لبنان یکی از رقیبان ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی است. این تیم در چهارمین بازی خود در این پیکارها، به لطف درخشش محمد قدوح با نتیجه 3 بر 2 از سد سوریه گذشت و با 5 امتیاز در جایگاه سوم گروه جای گرفت. حالا این بازیکن مدعی شده که از لیگ برتر ایران پیشنهادی را رد کرده است.

قدوح که سابقه بازی در تیم های امانة بغداد، الجندل عربستان و باشوندرا کینگز بنگلادش را در کارنامه دارد، در گفتگو با روزنامه سوپر 1 لبنان گفت: من از لیگ ایران و تیم فولاد قهرمان جام حذفی پیشنهاد داشتم اما آن را رد کردم. با این وجود من در پایان فصل در لیگ لبنان نمی مانم.

او ادامه داد: کیفیت ورزشگاه ها بسیار بد است و به بازیکنان آسیب می رسانند و باعث افزایش مصدومیت می شوند. این یک واقعیت است که کیفیت ورزشگاه ها یکی از نگرانی های بزرگ بازیکنان است. حرفه ای بودن یک پروژه بزرگ است که نیاز به تلاش فوق العاده ای دارد.

این بازیکن در این فصل و در 5 بازی موفق شده 4 گل برای تیم العهد به ثمر برساند. فصل قبل نیز با وجود اینکه در نیم فصل دوم به لبنان بازگشت، اما دومین گلزن برتر لیگ این کشور شد.


7474

95 نظر