برهانی: به دنبال بازیکن‌سازی در استقلال هستم

برهانی: به دنبال بازیکن‌سازی در استقلال هستم

پایگاه خبری فوتبالی- پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: علاوه بر اینکه به بازیکن‌سازی اهمیت می‌دهم به دنبال موفقیت باشگاه نیز هستم. 

به گزارش فوتبالی به نقل از ایرنا، پیشرفت یک تیم ورزشی در وهله اول نیازمند مدیریت صحیح است و یک مجموعه ورزشی اگر از نظر مدیریتی عملکرد خوبی نداشته باشد، هر چقدر هم در بُعد فنی دارای کیفیت بالایی باشد، نمی‌تواند در مسیر پیشرفت گام بردارد و ظرفیت‌های خود را به خوبی به نمایش بگذارد. حضور «آرش برهانی» در تیم امید استقلال این تیم را در مسیر پیشرفت قرار داده است.

برهانی در این باره می‌گوید: برای من بازیکنان جوان و امید نقش و اهمیت زیادی دارند، من فوتبال را از تیم‌های پایه‌ شروع کردم و بعد برای ادامه بازیگری به پاس آمدم. این تیم مرا در مسیر پیشرفت قرار داد تا به بزرگسالان راه پیدا کردم. برای همین می‌خواهم تجربیاتی را که در تمام این سال‌ها به دست آورده‌ام را به نسل جوان انتقال دهم.


امیدهای استقلال که خود را برای حضور پر قدرت در مسابقات آماده می‌کند با هدایت آرش برهانی اردوی ۱۰ روزه‌ای را در در شهر زیبای علی‌آباد کتول در استان گلستان برگزار کرد. این تیم در طول اقامت خود تمرینات منظم و فشرده‌ای را پشت سر گذاشت. مهاجم سال‌های دور استقلال درباره برگزاری این اردو اظهار داشت: در تمام سال‌هایی که فوتبال بازی می‌کنم اردوهای زیادی را برگزار کرده‌ام و به شهرها و کشورهای مختلف رفته‌ام اما با جرات می‌توانم بگویم این اردو بی‌نظیر بود. همچنین باید به خاطر این اردو عالی از حسینی هم تشکر ویژه ایی کنم.

برهانی ادامه داد: علاوه بر اینکه به بازیکن‌سازی اهمیت می‌دهم به دنبال این هستم تا به موفقیت برسیم. استقلال نامش بزرگ است و باید همواره در هر مسابقه و تورنمنتی که به میدان می‌رود از نام و اعتبارش به بهترین شکل ممکن دفاع کند. امسال بدون شک مدعی اصلی قهرمانی هستیم.


سرمربی امیدهای استقلال در مورد حضور «مصطفی آجرلو» به عنوان مدیرعامل این باشگاه اظهار داشت: او نگاه ویژه‌ای به آکادمی دارد و اعتقاد دارد که آکادمی باشگاه استقلال از یک آکادمی سنتی باید به آکادمی مدرن تبدیل شود. تلاش مجموعه آکادمی باشگاه استقلال با هدایت آجرلو این است که به استانداردهای AFC برسیم و اکنون در پروسه قرار گرفتن مدال نقره در حوزه آکادمی هستیم. آجرلو در ورزشگاه امام رضا (ع) گفت که به دنبال ایجاد یک شبکه بزرگ استعدادیابی از جنوبی‌ترین نقطه کشور تا شمالی‌ترین نقطه کشور است.۴۱۵۴

294 نظر