حردانی: می‌توانم در سال‌های آینده با شرایطی بهتر به تیم‌های بزرگ بروم/ اسکوچیچ فوق‌العاده است

حردانی: می‌توانم در سال‌های آینده با شرایطی بهتر به تیم‌های بزرگ بروم/ اسکوچیچ فوق‌العاده است

پایگاه خبری فوتبالی- مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال فولاد خوزستان، دراگان اسکوچیچ را یک مربی فوق‌العاده خواند و از همکاری با او ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، صالح حردانی در مورد ادامه حضورش در فولاد خوزستان آنهم در حالی که بحث حضورش در استقلال تهران جدی شده بود، گفت: به هر حال اتفاقاتی رخ داد که در نهایت من در فولاد ماندنی شدم و بابت این اتفاق هم خوشحال هستم. هر بازیکنی دوست دارد در تیم‌های بزرگ فوتبال بازی کند، ولی من همچنان در فولاد ماندم و فکر می‌کنم می‌توانم در سال‌های آینده با شرایط بهتر و تجربیات بیشتر به تیم‌های بزرگ بروم. من فصل خوبی در فولاد خوزستان داشتم و امیدوارم در فصل آینده شرایط بهتری را تجربه کنم و بازی‌های تأثیرگذاری انجام دهم. 
مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره آخرین وضعیت خود در این تیم تأکید کرد: خوشبختانه شرایط تیم خوب است و تمرینات منظمی را پشت سر می‌گذاریم. امیدوارم تا شروع لیگ برتر به بهترین شرایط ممکن برسیم. ما فصل گذشته عملکرد خوبی داشتیم و باید در فصل آینده هم این روند خوب را ادامه داده و هواداران را خوشحال کنیم.

حردانی راجع به دعوتش به تیم ملی و اینکه توانست پیراهن تیم ملی را بر تن کند، تصریح کرد: این یک اتفاق بزرگ برای من بود و نمی‌دانم چگونه احساس خود را به زبان بیاوریم. هر فوتبالیستی آرزو دارد که پیراهن تیم ملی کشورش را بر تن کند و خدا را شکر می‌کنم که بعد از دعوت شدن به اردو در لیست نهایی قرار گرفتم و حتی برای تیم ملی به میدان رفتم.

وی افزود: می‌دانم که با دعوت شدن به تیم ملی کار من سخت‌تر خواهد شد، چون حفظ این جایگاه مسئله بسیار مهمی است. من باید بیشتر از گذشته کار و البته از اعتماد اسکوچیچ هم تشکر کنم. او یک مربی فوق‌العاده است و خیلی خوشحالم که با این مربی کار کردم و مطمئناً می‌توانم چیزهای زیادی از او یاد بگیرم.

مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این پرسش که آیا به جام جهانی صعود خواهیم کرد یا نه، اظهار داشت: ما تیم بسیار خوبی داریم و به امید خدا به جام جهانی صعود خواهیم کرد.


6641

1163 نظر