در صورت آمدن امباپه به رئال مادرید چه کسی از ترکیب کنار می‌رود؟

در صورت آمدن امباپه به رئال مادرید چه کسی از ترکیب کنار می‌رود؟

پایگاه خبری فوتبالی - بحث آمدن کیلیان امباپه به رئال مادرید، این روز ها داغ تر از همیشه است و با حرف های ضد و نقیضی که مدیر ورزشی پی اس جی مطرح کرده است باید دید که در روز های پایانی چه اتفاقاتی در این باره رخ می دهد.

به گزارش فوتبالی، اما یکی از پرسش هایی که مطرح است این است که با وجود ترافیکی که در پست وینگر در رئال مادرید وجود دارد و بازیکنانی مثل ادن هازارد، گرت بیل، وینیسیوس جونیور، رودریگو و مارکو آسنسیو در این پست وجود دارند، در صورت آمدن امباپه کدام بازیکن است که قربانی خواهد شد و از ترکیب کنار می رود. در واقع کارلو آنچلوتی در دو بازی اول رئال مادرید در لالیگا از مثلث بیل، بنزما و هازارد استفاده کرده است و به نظر می رسد در صورت آمدن امباپه یکی از میان هازارد و گرت بیل باید از ترکیب اصلی کنار برود.

به گفته دفنساسنترال، اگر کیلیان امباپه از پی اس جی به رئال مادرید بیاید، بازیکنی که از ترکیب اصلی کنار گذاشته شده و نیمکت نشین خواهد شد، گرت بیل است و بدین ترتیب کارلو آنچلوتی مثلث هازارد، بنزما و امباپه را در خط حمله شکل خواهد داد؛ مثلثی که متشکل از دو بازیکن فرانسوی و یک بازیکن بلژیکی است و هر سه‌ی آن ها فرانسوی‌زبان هستند.

1470

0 نظر