برومند: استقلال لیگ قهرمانان را فراموش کند

برومند: استقلال لیگ قهرمانان را فراموش کند

پایگاه خبری فوتبالی- دروازه‌بان پیشکسوت استقلال گفت: استقلال با فراموش کردن لیگ قهرمانان آسیا باید به فکر لیگ برتر و بازی‌هایی پیش رو باشد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ایرنا، پرویز برومند اظهار داشت: آبی‌پوشان هفته آینده در لیگ برتر با ذوب‌آهن روبرو خواهد شد، آنها با تغییر و تحولاتی که در کادر فنی داشته‌اند نتایج خوبی گرفته‌اند.

دروازه‌بان پیشکسوت استقلال، گفت: استقلال به پیروزی و سه امتیاز بازی با ذوب‌آهن نیاز مبرم دارد، آنها با بُرد در این مسابقه در لیگ برتر نیز گام بلندی را برای رسیدن به صدر جدول بر خواهند داشت.

برومند تصریح کرد: فراز کمالوند در طول مدتی که در استقلال مربیگری کرد تاثیرات خوبی داشت و تصمیم گرفت پس از بازگشت آبی‌پوشان به ایران برای ادامه مربیگری به سایپا برود. حالا باید جانشین او فردی باشد که با دانش بوده و به استقلال کمک کند.

وی با بیان اینکه استقلال برای مراحل بالاتر در لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی کشور باید تقویت شود، افزود: معتقدم این استقلال توانایی موفقیت‌های بزرگ‌ در آسیا و بازی‌های داخلی را دارد.

برومند خاطرنشان کرد: استقلال این توانایی را دارد در لیگ برتر و جام حذفی نیز موفق باشد به شرطی که تمرکز داشته و همین‌طور بدون حاشیه به کارش ادامه دهد.


7474


911 نظر