عاشوری: گل‌گهر از مسائل داوری عبور کرده است

عاشوری: گل‌گهر از مسائل داوری عبور کرده است

پایگاه خبری فوتبالی- هافبک تیم فوتبال گل گهر سیرجان می گوید این تیم پتانسیل کسب رتبه های بالای جدول را دارد ولی نباید انتظارات و توقعات از تیم زیاد شود.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، عای اصغر عاشوری هافبک تکنیکی تیم فوتبال گل گهر که سابقه بازی در نساجی مازندران را نیز دارد، حرف هایش را با تسلیت درگذشت نادر دست نشان آغاز کرد و گفت: به عنوان یک عضو کوچک از جامعه فوتبال این حادثه تلخ را به اهالی فوتبال و به خصوص مردم مازندران و هواداران نساجی تسلیت می گویم.

از عاشوری در مورد شرایط گل گهر پس از کسب دو پیروزی روحیه بخش برابر ماشین سازی و پیکان پرسیده شد و او در واکنش به این موضوع بیان کرد: شرایط خوبی در جدول نداشتیم ولی با این دو برد سر و سامان گرفتیم. امیدوارم این شرایط را حفظ کنیم و آخر فصل در میان تیم های بالای جدول باشیم.

از عاشوری در رابطه با اینکه آیا به کسب سهیمه آسیایی در اردوی گل گهر فکر می شود یا نه پرسیده شد. او به این سوال اینطور پاسخ داد: پتانسیل خوبی داریم. بازکینان، کادر فنی و مدیریت خیلی خوبی هم وجود دارد. شرایط خوب است ولی نمی خواهیم توقع را بالا ببریم. سعی می کنیم بازی به بازی پیش برویم و الان فقط به صنعت نفت فکر می کنیم.

هافبک تیم فوتبال گل گهر در واکنش به این موضوع که این تیم در لیگ نوزدهم تا هفته پایانی برای نیفتادن می جنگید و این فصل انتظارات زیادی از آن وجود دارد، توضیح داد: باید منطقی باشیم. سال دوم لیگ برتر تیم فوتبال گل گهر است. می خواهیم بهترین باشیم شکی نیست ولی باید با هوش و بازی به بازی پیش برویم.

عاشوری در ادامه در رابطه با دیدار رفت برابر نفت آبادان صحبت کرد و اینکه داوری در این مسابقه در نتیجه تاثیرگذار بوده است. هافبک گل گهر در واکنش به این سوال اضافه کرد: متاسفانه آن بازی را واگذار کردیم و فکر می کنم مسئله داوری را پشت سر گذاشتیم. مطمئنا اشتباهات داوری همه جا هست. امیدوارم بتوانیم با روند خوبی که داریم همین راه را ادامه دهیم.

نوید عاشوری طی دو بازی گذشته یکی از خوب های گل گهر در دو پیروزی برابر ماشین سازی و پیکان بوده و در هر دو مسابقه موفق به ارسال پاس گل شده است. او اینطور این ماجرا را توضیح می دهد: من زمان نیاز داشتم تا با تیم و بازیکنان بیشتر تطبیق پیدا کنم و خوشبختانه الان شرایط بهتر شده و با زحمت بچه ها من هم توانسته ام به تیم در موفقیتی که داشته، کمک کنم.

6641