خریدهایی که به کار یحیی نیامدند

خریدهایی که به کار یحیی نیامدند

پایگاه خبری فوتبالی- شاگردان یحیی گل محمدی در حالی مقابل آلومینیوم اراک اولین شکست را در لیگ بیستم پذیرفتند که پرسپولیس روی نیمکت خود و در بین خریدهایی که انجام داد مهره ای که بتواند روی نتیجه بازی تاثیر بگذارد را نداشت.

به گزارش فوتبالی، بخشی از خریدهای پرسپولیس در پایان فصل گذشته، درخشان از آب درآمدند. حامد لک، عیسی آل‌کثیر و میلاد سرلک، خریدهای عالی یحیی بودند اما این چند خرید خوب، نمی‌توانند خریدهای بد تیم را پوشش بدهند. جذب آرمان رمضانی یک اشتباه استراتژیک بزرگ از سوی پرسپولیسی‌ها بود. بازیکنی که تا امروز حتی یک حرکت مثبت برای این تیم انجام نداده است. درست مثل علی شجاعی که اصلا نتوانسته انتظارات پرسپولیسی‌ها را برآورده کند و در مجموع در این باشگاه حرفی برای گفتن نداشته است. 

مهدی مهدی‌خانی هم با وجود سابقه لژیونر بودن و حضور در باشگاه وارژادین کرواسی، اصلا در حد و اندازه‌های یک مهره هجومی مفید برای پرسپولیس نبوده است. بدون شک اگر گل‌محمدی به جای این نفرات به سراغ مهره‌های دیگر می‌رفت، نتیجه بهتری می‌گرفت. علاوه بر این، مشخص نیست چرا یحیی به هیچ قیمتی به نفرات جوانی مثل محمد شریفی یا آریا برزگر اعتقاد ندارد و این نفرات را محک نمی‌زند.

انتقادات از برخی خریدهای یحیی در حالی این روزها در رسانه ها مطرح می شود که این تیم قصد دارد در نیم فصل با خروج نام برخی بازیکنان لیست این تیم را خالی کند تا بتواند گزینه هایی را که مدنظر دارد به جمع شاگردانش اضافه کند.

تیم یحیی این فصل در ۱۰ مسابقه فقط سه بار برنده شده و این روند برای قهرمان چهار دوره اخیر لیگ برتر، اصلا پذیرفتنی به نظر نمی‌رسد. هرچند که قرمزها هنوز می‌توانند اوضاع را به سود خودشان تغییر بدهند اما آنچه مشخص است این تیم برای تغییر وضعیت مخصوصا در ادامه لیگ به یک نیمکت قوی نیاز دارد و بازیکنانی که بتوانند با ورود به زمین روی نتایج و روند بازی تاثیر مثبت داشته باشند. 

این روزها نام های زیادی اطراف باشگاه پرسپولیس برای حضور در جمع بازیکنان این تیم در نقل و انتقالات نیم فصل شنیده می شود اما آنچه مشخص است باید کادر فنی قرمزها با دقت بیشتری وارد بازار نقل و انتقالات زمستانی شوند تا این تیم بتواند با بهره گیری از داشته هایش به ریل موفقیت برگردد.

7655

238 نظر