اولین عکس توخل در چلسی؛ منزوی و گوشه‌گیر!

اولین عکس توخل در چلسی؛ منزوی و گوشه‌گیر!

پایگاه خبری فوتبالی - توماس توخل، سرمربی آلمانی، به عنوان سرمربی جدید چلسی برگزیده شد و در واقع جایگزین فرانک لمپارد، سرمربی اخراجی شده است. لمپارد پس از نتایج ضعیفی که در چلسی گرفت از هدایت این تیم برکنار شد. در واقع مدیران آبی پوشان لندن در تابستان خرج های زیادی کردند و انتظار داشتند که در این فصل نتایج درخشانی بگیرند اما فرانک لمپارد نتوانست انتظارات را برآورده کند و در نهایت از کار برکنار شد.

به گزارش فوتبالی، اکنون توماس توخل به عنوان سرمربی جدید چلسی برگزیده شده است. مردی که در فصل گذشته‌ی لیگ قهرمانان اروپا، پی اس جی را به فینال رقابت‌ها رساند اما موفق به قهرمانی نشد و اکنون سرمربی چلسی شده است و از او انتظار می‌رود تا بتواند موفقیت های قابل توجهی را در چلسی بدست بیاورد چرا که مدیران این باشگاه با توجه به هزینه هایی که کرده اند انتظارات زیادی دارند و اخراج لمپارد هم که اسطوره باشگاه بود، به همین جهت بود.

در اولین تصویری که از توماس توخل در تمرینات چلسی و این باشگاه منتشر شده است به نظر می‌رسد که او هنوز با بازیکنان و اعضای این باشگاه صمیمی و راحت نشده است تا بتواند به راحتی با آن‌ها ارتباط بگیرد چرا که به دور از جمع و به حالتی منزوی و گوشه‌گیر ایستاده است.

1470

229 نظر