اعلام ترکیب رئال مادرید و آلاوز؛ با هازارد و بدون راموس

اعلام ترکیب رئال مادرید و آلاوز؛ با هازارد و بدون راموس

پایگاه خبری فوتبالی - ترکیب رئال مادرید برای بازی مقابل آلاوز اعلام شد که ادن هازارد بازیکن بلژیکی دوباره در ترکیب قرار گرفته است. هازارد در این فصل یکی از مورد انتقادترین بازیکنان رئال بوده است و باید دید که چه نمایشی خواهد داشت.

به گزارش فوتبالی، رئال مادرید در سه بازی آخرش پیروز نشده که آخرین بازی با شکستی عجیب مقابل تیم دسته سومی الکویانو همراه شد. تیم زیدان فصل جالبی نداشته است و به همین خاطر همه نگاه ها به این بازی است. زیدان به علت ابتلا به کرونا امشب روی نیمکت نمی نشیند و جای خود را به دستیارش بتونی خواهد داد در حالی که راموس، ناچو، فدریکو والورده، کارواخال، اودگارد و رودریگو گوئس به دلایل مختلف در لیست حضور ندارند و کلا بازی را از دست داده اند. لوکاس وازکز دوباره به پست دفاع راست برگشته و زیدان از مثلث هجومی محبوبش شامل هازارد، بنزما و رودریگو گوئس استفاده می کند. 

ترکیب رئال مادرید برای بازی امشب در مقابل آلاوز بدین شرح است: کورتوا، لوکاس وازکز، واران، میلیتائو، مندی، کروس، کاسمیرو، مودریچ، هازارد، آسنسیو و بنزما. 

آلاوز در صدمین سالروز تاسیس خود نیز با این ترکیب وارد میدان شده است: پاچکو، ژیمو ناوارو، لاگاردیا، لیونه، دوارته، مارتین، پینا، باتالیا، لوئیز ریوخا، ادگار مندز و خوسلو.

4125

226 نظر