ادعای رسانه‌های آرژانتینی: جانشین زیدان از ریورپلاته می‌آيد

ادعای رسانه‌های آرژانتینی: جانشین زیدان از ریورپلاته می‌آيد

پایگاه خبری فوتبالی – رسانه‌های آرژانتینی اعلام کرده‌اند مارسلو گایاردو گزینه اصلی جانشینی زیدان در تیم رئال مادرید است.

به گزارش فوتبالی، جایگاه زیدان در رئال مادرید پس از شکست مقابل آلکویانو به خطر افتاده و رسانه‌ها حالا به گمانه زنی برای جانشینی او می‌پردازند. زیدان در کنفرانس خبری پس از بازی آرامش خود را حفظ کرد و در خصوص آینده‌اش اعلام کرد باید دید چه پیش خواهد آمد. او گفته: مسئولیت شکست را بر عهده می‌گیرم و هر اتفاقی نیاز باشد، رخ می‌دهد.

حالا اما رسانه ای اس پی ان آرژانتین گزارش داده رئال مادرید با مربی تیم ریورپلاته یعنی مارسلو گایاردو تماس داشته و این مربی گزینه مورد علاقه رئالی‌ها برای جانشینی زیدان است.

در پستی که حساب ESPN در توئیتر منتشر کرده به نقل از خبرنگار ای اس پی ان گفته شده فلورنتینو پرز در حال حاضر درمانده است و به همین دلیل هم با مارسلو گایاردو تماس گرفته.

گایاردوی ۴۵ ساله در دوران بازی‌اش در تیم‌هایی چون ریورپلاته، موناکو و پاری سن ژرمن حضور پیدا کرده و سابقه ۴۴ بازی ملی در کارنامه‌اش را دارد. او از سال ۲۰۱۴ سرمربی تیم ریورپلاته شده و توانسته افتخاراتی چون کوپا سودا آمریکا، لیبرتادورس، کوپا آرژانتینا (جام حذفی) و سوپر کاپ آرژانتین را کسب کند.

1101

344 نظر