نگرانی جدید استقلالی‌ها؛ قایدی از شرایطش راضی نیست

نگرانی جدید استقلالی‌ها؛ قایدی از شرایطش راضی نیست

پایگاه خبری فوتبالی- شماره 10 استقلال از شرایطش در این تیم راضی نیست.

به گزارش فوتبالی، دلیل ناراحتی مهدی قایدی هیچ ربطی به مسائل فنی ندارد و او که در بازیهای اخیر استقلال نمایش بسیار خوبی داشته و در چهار بازی متوالی موفق به گلزنی شده، از این ناراحت است که چرا رقم قرارداد او در مقایسه با چند بازیکن دیگر استقلال، مبلغ کمی محسوب می‌شود و در شرایطی که رقم قرارداد برخی از شاگردان فکری، بیش از 4-3 میلیارد تومان است، قرارداد قایدی به یک میلیارد تومان هم نمی‌رسد.

قایدی که یکی از مهره‌های کلیدی تیم محمود فکری محسوب می‌شود، طبق قراردادش با استقلال، امسال 900 میلیون تومان از این تیم دریافتی خواهد شد و فصل آینده، ارزش قرارداد او با استقلال یک میلیارد تومان خواهد بود.

شنیده‌های خبرنگار فوتبالی حاکی از آن است که سعادتمند مدیرعامل سابق باشگاه استقلال به قایدی قول داده بود که رقم قرارداد او را افزایش دهد اما با رفتن سعادتمند این اتفاق نیفتاد تا قایدی در قیاس با چند بازیکن استقلال، دریافتی بسیار کمتری از این تیم داشته باشد.

گویا ناراحتی شماره 10 استقلال او را به فکر جدایی از این تیم انداخته و هیچ بعید نیست با توجه به پیشنهادهایی که دارد او نیم‌فصل یا در پایان فصل از استقلال جدا شود هر چند مدیر برنامه این بازیکن به تازگی اعلام کرده قایدی قطعا تا پایان فصل در استقلال خواهد ماند.

قایدی نارضایتی‌اش را به گوش کادر فنی و بازیکنان بزرگ و مدیران باشگاه رسانده و باید دید در روزهای آینده باشگاه قایدی را راضی می کند یا شاهد جدایی او از استقلال در نیم فصل یا پایان فصل خواهیم بود.


1984

941 نظر