بیانی: نمی‌دانیم در تمرینات چه خبر است، اما استقلال ضعف دفاعی دارد

بیانی: نمی‌دانیم در تمرینات چه خبر است، اما استقلال ضعف دفاعی دارد

پایگاه خبری فوتبالی- پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: ما در تمرینات استقلال حضور نداریم و قطعاً محمود فکری و همکارانش بهتر می‌دانند، اما استقلال ضعف خط دفاعی دارد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از میزان، شاهرخ بیانی درباره شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: استقلال در دربی خوب شروع کرد و به گل هم رسید، اما به یکباره در نیمه دوم شرایط عوض شد و این پرسپولیس بود که صاحب چند موقعیت شد.

وی افزود: ما در تمرینات استقلال حضور نداریم و قطعا محمود فکری و همکارانش بهتر می‌دانند، اما استقلال ضعف خط دفاعی دارد. درست نیست که دو بازیکن تیم در یک صحنه از دربی جا بمانند و مهاجم جوان پرسپولیس به راحتی گل بزند. استقلال نباید موقعیت به حریفانش بدهد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: مدیران استقلال در موضوع میلیچ اصلاً نتوانستند مدیریت کنند. بازیکنی که فصل گذشته نشان داد چه قابلیت‌هایی دارد خیلی راحت اجازه دادند از ایران خارج شود. چطور ممکن است شب بازی با پرسپولیس میلیچ تصمیم به ترک ایران بگیرد؟ چطور اجازه دادند که میلیچ پاسپورتش را بگیرد و از ایران برود؟

بیانی تصریح کرد: استقلال مهره‌های خوبی دارد و باید بهتر از این بازی کند. نمی‌خواهم طوری صحبت کنم که بحث انتقاد مطرح باشد، اما حیف است که استقلال تیم کاملی نشود. امیدوارم این تیم در ادامه بازی‌ها به خصوص بازی با تراکتور نتیجه بگیرد و در کورس قهرمانی بماند.


6641

160 نظر