تارتار: با توجه به مشکلات، حفظ روند فعلی پیکان دشوار است

تارتار: با توجه به مشکلات، حفظ روند فعلی پیکان دشوار است

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: باتوجه به عملکرد تیم‌ها در فصل جاری لیگ برتر و مشکلات موجود، حفظ جایگاه و روند فعلی پیکان کار سختی خواهد بود.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ایرنا، مهدی تارتار در خصوص شرایط فعلی تیم پیکان و حضور این تیم در رده نهم جدول رده بندی لیگ برتر اظهار داشت: می‌توانستیم شرایط بهتری هم داشته باشیم. اگر در بازی با آلومینیوم اراک پنالتی ما تبدیل به گل می‌شد الان وضعیت بهتری داشتیم؛ البته با توجه به تمام مشکلاتی که داریم شرایط بد نیست.

وی ادامه داد: حفظ جایگاه فعلی پیکان کار بسیار دشواری است چون امسال لیگ سختی داریم و همه تیم‌ها نشان دادند که مدعی هستند. البته بازیکنان با انگیزه و جوانی داریم که دوست دارند پیشرفت کنند و همین مسئله می‌تواند به ما کمک کند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این سوال که آیا از مجموعه بازیکنانش رضایت دارد یا خیر؟ گفت: نقل و انتقالات تمام شده و ما دیگر نمی‌توانیم کسی را اضافه کنیم. البته بازیکنانی در اختیار داریم که بسیار باکیفیت هستند و در هر بازی به ما کمک می‌کنند که این جای خوشحالی دارد. هر چند در برخی پست‌ها دچار مشکل هستیم و امیدواریم بتوانیم تا نیم‌فصل تیم را تقویت کنیم.

تارتار درباره اینکه چرا شاهین طاهرخانی مدافع فصل گذشته استقلال برای پیکان بازی نمی‌کند؟ عنوان کرد: طاهرخانی مدت‌ها است که  مصدوم بوده و نمی‌تواند برای ما بازی کند. تلاش می‌کنیم تا او را زودتر به شرایط بازی برسانیم و از او در ترکیب خودمان استفاده کنیم.

وی در خصوص اینکه در فصل جاری باید چه انتظاری از پیکان داشت، گفت: سعی می‌کنیم که نسبت به جایگاه فصل گذشته پیکان، در این فصل وضعیت بهتری داشته باشیم. ما می‌خواهیم روی برنامه پیش برویم. فقط باید عملکردمان در همه بازی‌ها خوب باشد تا به اهدافمان برسیم.


7474


43 نظر