قاسمی‌نژاد: برای آقای گلی برنامه‌ای ندارم/ رحمتی آینده خوبی در سرمربیگری دارد

قاسمی‌نژاد: برای آقای گلی برنامه‌ای ندارم/ رحمتی آینده خوبی در سرمربیگری دارد

خبرگزاری فوتبالی- مهاجم تیم فوتبال شهرخودرو گفت: برای آقای گل شدن برنامه خاصی ندارم و هدفم کمک به تیم است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از میزان، امین قاسمی‌نژاد در خصوص شرایط این روزهای تیم فوتبال شهرخودرو، اظهار داشت: امسال تغییرات زیادی در تیم داشتیم و بازیکنان خوبی اضافه شدند. تیم به خوبی در حال شکل گرفتن است و بعد از چند بازی با تاکتیک‌های موردنظر سرمربی وفق پیدا می‌کنیم.

 
وی افزود: البته در ابتدای لیگ با بدشانسی روبرو شدیم چراکه چند تن از بازیکن مصدوم شدند و در چند بازی اخیر ترکیب کامل نبود و همه بازیکنان را در اختیار نداشتیم. من نیز در دو بازی قبل مصدوم بودم اما پیش‌بینی می‌کنیم حداقل تا نیم‌فصل شرایط خوبی را برای تیم رقم بزنیم.

مهاجم تیم فوتبال شهرخودرو درباره حضور سیدمهدی رحمتی به عنوان سرمربی روی نیمکت این تیم، تصریح کرد: او سال‌ها در تیم ملی و لیگ برتر حضور داشته و با مربیان زیادی کار کرده است. مطمئنا با توجه به نفراتی که در تیم هستند و تاکتیک‌هایی که سرمربی به ما گوشزد می‌کند، در این سمت آینده خوبی خواهد داشت.

قاسمی‌نژاد که در هفته اول لیگ در ترکیب حضور داشت و توانست دو گل به ثمر برساند، در خصوص برنامه‌اش برای آقای گل شدن تصریح کرد: از اینکه امسال به خط حمله اضافه شدم بسیار راضی‌ام و امیدوارم با گلزنی بتوانم به تیم خود در کسب نتیجه کمک کنم. برای آقای گل شدن برنامه خاصی ندارم و هدفم کمک به تیم است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با همه‌گیری ویروس کرونا و عدم حضور هوادارن در ورزشگاه، شور و هیجان لیگ از بین رفته و این موضوع بر کیفیت بازی‌ها تاثیر زیادی می‌گذارد. امیدوارم شرایط هرچه سریع‌تر تغییر کند و هیجان به لیگ برگردد.


6641

46 نظر