توضیحات امور بین الملل پرسپولیس درباره دستور العمل‌های AFC در لیگ قهرمانان

توضیحات امور بین الملل پرسپولیس درباره دستور العمل‌های AFC در لیگ قهرمانان

خبرگزاری فوتبالی- بخش روابط بین‌الملل باشگاه پرسپولیس در ارتباط با بعضی دستورالعمل‌های کنفدراسیون برای ادامه رقابت های فصل 2020 لیگ قهرمانان توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، امیرعلی حسینی درباره بعضی از دستورالعمل‌های ارسالی برای برگزاری لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: همان‌طور که پیش از این اعلام شد ما تاکنون 24 بازیکن را برای شرکت در ادامه رقابت‌ها ثبت نام کرده‌ایم و سقف تعیین شده برای تیم‌ها 35 بازیکن است. البته کنفدراسیون اعلام کرده است در مرحله ثانویه ثبت نام که ما در آن قرار داریم. تیم‌ها می‌توانند 8 بازیکن را بدون ارایه مدارک پزشکی جابجا یا به فهرست تیم اضافه کنند، منوط به این که تعداد مجموع بازیکنان از سقف اعلامی نگذرد. ضمن آن‌که جابه‌جایی بازیکنان بین تیم‌ها که پیش از این تا قبل از مرحله یک هشتم امکانپذیر نبود، در مرحله گروهی هم بدون مانع است.

وی ادامه داد: همچنین تیم‌ها می‌توانند برای هر بازی، نام 21 بازیکن را ارایه کنند و 10 نفر را به عنوان بازیکن ذخیره در فهرست داشته باشند. این تصمیم با توجه به اجرای قانون 5 تعویض اتخاذ شده است. همچنین با توجه به شرایط خاص کرونا برای این رقابت‌ها در فهرست هر بازی، نام پزشک تیم نیز باید در کنار نام اعضای کادر فنی ذکرشود.

مدیر امور بین الملل باشگاه خاطرنشان کرد:در تشریح شرایط تیم‌ها برای صعود از مرحله گروهی هم اعلام شد؛ نظر به این که بازی‌ها به شکل متمرکز برگزار می‌شود، در صورت برابر شدن شرایط دو تیم و لزوم انتخاب یک تیم برای صعود به مرحله یک‌هشتم پایانی، گل‌های زده در خانه حریف ملاک تعیین تیم برتر نخواهد بود.

حسینی که با سایت باشگاه پرسپولیس صحبت می‌کرد، اضافه کرد: طبق آن‌چه توسط فدراسیون به باشگاه‌ها اعلام شده است، با توجه به شرایط کرونا، تیم‌ها در قطر با قوانین سخت‌گیرانه به ویژه در ارتباط با ورود و خروج اعضای تیم‌ها از هتل، روبرو خواهند بود.


6641

21 نظر