بردن موبایل داخل جلسه هیئت مدیره استقلال ممنوع شد؟

بردن موبایل داخل جلسه هیئت مدیره استقلال ممنوع شد؟

پایگاه خبری فوتبالی- ظاهرا انتشار صدای اعضای هیئت مدیره استقلال باعث شده که مدیران این باشگاه تصمیم بگیرند تصمیم جدی در این باره بگیرند. 

به گزارش فوتبالی، سایت ورزش سه امروز در خبری عجیب نوشت که قرار شده از جلسات بعدی هیات مدیره، بردن موبایل اعضا به داخل جلسات ممنوع شود. اتفاقی که البته در اماکنی چون دادسراها و دادگاهها و کلانتری ها و اماکن حساس و امنیتی می افتد و اجازه نمی دهند کسی موبایلش را با خود به داخل ببرد!

در ادامه این مطلب آمده است:« در ماه های گذشته بارها صدای اعضای هیئت مدیره استقلال منتشر شده است، اتفاقی که نشان می دهد چقدر درگیری و اختلاف بین اعضا بالا است و چیزی به نام همدلی و هماهنگی حداقل در بین سطوح مدیریتی این باشگاه وجود ندارد. در آخرین اتفاق امروز صدای کامران منزوی رسانه ای شده است که این مدیر قدیمی فوتبال در آن از استراماچونی و وریا غفوری انتقاد می کند، اتفاقی که حالا او را تحت فشار وحشتناک فضای مجازی قرار داده است. 

ورزش سه ادعا کرده که این ماجرای این صدا مربوط به زمانی می شود که استراماچونی تازه ایران را ترک کرده بود و وریا غفوری مصاحبه تندی علیه امیرحسین فتحی مدیرعامل وقت انجام داده بود و انتشار صدای او بعد از چند ماه به نظر دلیلی جز پذیرش استعفای او از سوی وزارت ورزش و جوانان نداشته است. 

اما ظاهرا به دلیل اتفاق های پرتکرار در هیئت مدیره استقلال و انتشار صدای اعضا قرار است از این به بعد در جلسات هیئت مدیره موبایل ها جمع شود تا این اتفاق های عجیب دیگر تکرار نشود.


1984

30 نظر