رحمتی: مطمئنم اشتباه اکبریان در بازی استقلال و صنعت نفت عمدی نبوده

رحمتی: مطمئنم اشتباه اکبریان در بازی استقلال و صنعت نفت عمدی نبوده

خبرگزاری فوتبالی- پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: مطمئنم اشتباه اکبریان در بازی با صنعت نفت سهوی بوده اما همان اشتباه قهرمانی را از استقلال گرفت. 

به گزارش فوتبالی، به نقل از میزان، کیانوش رحمتی در خصوص آینده نامعلوم مسابقات لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: هیچ ارگانی به غیر از وزارت بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا نمی‌تواند درباره این موضوع اظهارنظر کند. من از لحاظ ورزشی که به این موضوع نگاه می‌کنم، به این نتیجه می‌رسم که از زمان تعطیلی لیگ تا امروز فاصله زمانی زیادی ایجاد شده و بازیکنان فقط ۲۰ درصد آمادگی مسابقات را دارند. در ضمن اگر بخواهند لیگ را ادامه دهند، با این فاصله زمانی به نظرم لیگ بیستم هم آسیب می‌بیند.

وی ادامه داد: به غیر از آمادگی بدنی بازیکنان باید آمادگی روحی و روانی هم داشته باشند. باید ببینیم آیا یک بازیکن از لحاظ روحی و روانی آمادگی مسابقات دارند یا نه. آمادگی جسمانی و روحی و روانی مکمل یکدیگر هستند که باید یک بازیکن از این دو جهت آماده باشد تا در مسابقات حاضر شود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: همچنین با ادامه مسابقات احتمال مصدومیت بازیکنان هم بسیار زیاد است. می‌توانند این ۹ بازی را قبل از لیگ بیستم برگزار کنند تا تکلیف تیم‌ها روشن شود و سپس وارد لیگ بیستم شویم. به نظر من این کار بهترین راه‌حل برای ادامه مسابقات است که بازیکنان و تیم‌ها هم کمترین آسیب را می‌ببینند.

رحمتی در پایان درباره اعتراف اکبریان به اشتباه در بازی استقلال و صنعت نفت فصل گذشته خاطرنشان کرد: من اکبریان را از نزدیک می‌شناسم، انسان باشخصیتی است و مطمئنم اشتباه او در بازی استقلال و صنعت نفت سهوی بوده، اما همان اشتباه به نظر من صددرصد قهرمانی را از استقلال گرفت.

7413

45 نظر