ممشلی: باخت به شهر خودرو تلخ بود، شرمنده هواداران شدیم

ممشلی: باخت به شهر خودرو تلخ بود، شرمنده هواداران شدیم

پایگاه خبری فوتبالی- مجتبی ممشلی، مدافع تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت که شاگردان محمدرضا مهاجری با شکست مقابل شهر خودرو شرمنده هواداران خود شدند.

به گزارش فوتبالی، مجتبی ممشلی در گفت‌وگویی با اشاره به شکست تیمش برابر شهر خودرو در جام حذفی گفت: ما برابر یکی از تیم‌های خوب ایران بازی می‌کردیم. بازیکنان شهر خودرو دو سه سال است که در کنار هم بازی می‌کنند و  هماهنگ هستند. ما بازی را هم خوب شروع کردیم و چند فرصت داشتیم که از آنها استفاده نکردیم. در جریان بازی موقعیت چندانی به حریف ندادیم و شهر خودرو روی اولین ضربه به چارچوب به گل رسید. واقعاً حیف شد که این بازی را باختیم.

مدافع نساجی با بیان اینکه تیمش می‌توانست با صعود به مراحل بالاتر، شخصیت تیمی خود را بالاتر ببرد، تأکید کرد: ما خیلی تلاش کردیم که برنده از زمین بیرون بیاییم، ولی غیبت چند بازیکن در این باخت تأثیرگذار بود. ما عاشوری را در اختیار نداشتیم و نظری هم در نیمه اول مصدوم شد و از زمین بیرون رفت. این مسائل روی باخت‌مان تأثیرگذار بود.

وی با اشاره به واکنش هواداران نساجی به شکست خانگی تیم‌شان مقابل شهر خودرو تصریح کرد: هواداران نساجی همیشه حامی تیم هستند و ما را تشویق کردند. ما شرمنده آنها شدیم، ولی تلاش می‌کنیم در لیگ برتر نتایج خوبی بگیریم تا هواداران را خوشحال کنیم. بازی بعدی ما هم با ماشین‌سازی است و در این بازی محکوم به برد هستیم.

7655

11 نظر