مجتبی ممشلی:‌ برابر سپیدرود شرافتمندانه بازی خواهیم کرد/ دنبال رتبه تک رقمی هستیم

مجتبی ممشلی:‌ برابر سپیدرود شرافتمندانه بازی خواهیم کرد/ دنبال رتبه تک رقمی هستیم

وب سایت رسمی فوتبالی- مجتبی ممشلی، مدافع تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت که آنها در بازی با سپیدرود شرافتمندانه عمل می‌کنند و توجهی به شرایط حریف نخواهند داشت.

به گزارش فوتبالی،مجتبی ممشلی در گفت‌وگویی درباره دومین شکست خانگی نساجی در این فصل که برابر صنعت نفت رقم خورد، گفت: متأسفانه نمایش خوبی در این بازی نداشتیم و در نهایت باختیم که باید از هواداران عذرخواهی کنم. آنها با وجود اینکه 10 نفره شدند، اما بهتر از ما بازی کردند. بازیکنان نساجی زمانی به خودشان آمدند که دیگر وقت زیادی برای جبران نداشتیم.

وی در مورد قرار گرفتن نساجی در رده یازدهم جدول نیز اظهار داشت: ما دوست داریم که رتبه تک رقمی داشته باشیم و برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنیم. دو بازی مهم با سپیدرود و پیکان داریم که می‌توانیم از این دو بازی خوب امتیاز بگیریم و در نهایت رتبه تک رقمی به دست بیاوریم.

مدافع تیم فوتبال نساجی قائمشهر درباره بازی با سپیدرود و اینکه پیروزی نساجی تا حدود زیادی سقوط تیم رشتی را به لیگ دسته اول قطعی خواهد کرد، گفت: ما توجهی به شرایط تیم حریف نداریم. این مسائل در فوتبال طبیعی است. سپیدرود برای ما قابل احترام است، ولی نساجی دنبال برد در دو بازی پایانی است تا رتبه تک رقمی را در جدول به دست بیاورد. ما برابر سپیدرود شرافتمندانه بازی خواهیم کرد. دوست نداریم بعد از این بازی حرف و حدیثی درست شود.

13 نظر