کریمی: جدایی برانکو به ضرر من شد/ شاهین را خیلی دوست دارم

کریمی: جدایی برانکو به ضرر من شد/ شاهین را خیلی دوست دارم

وب سایت رسمی فوتبالی- سعید کریمی می گوید اگر برانکو می ماند او می توانست بیشتر بازی کند.   

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، سعید کریمی مهاجم جوان و سابق تیم پرسپولیس راجع به تیم آینده اش گفت: چند پیشنهاد داشتم اما احتمالا 99 درصد شاهین می روم. الان بوشهر هستم و فکر می کنم که فردا قراردادم را امضا کنم. قراردادم با شاهین دِلی است، اینجا را شهر خودم و شاهین را تیم خودم می دانم و دوست دارم با این تیم کارهای غیرممکن را ممکن کنم. چون اینجا شهر بسیار خوب و تیم پرطرفداری است.

وی درباره جدایی از پرسپولیس گفت: از پرسپولییس قطعی جدا شده ام. خیلی ها می گویند مدیریت باعث جدایی ام شد اما مربیگری سلیقه ای است و کالدرون من را دوست نداشت.

مهاجم جوان سرخ ها درخصوص شروع کارش در پرسپولیس گفت: وقتی آمدم خیلی خوب شروع کردم و زمان آقای برانکو شرایطم خوب بود، درست است کم بازی کردم اما خوب بود. قرار بود این فصل بیشتر بازی کنم که آقای برانکو رفتند.

کریمی با اشاره به آینده خود اضافه کرد: من صددرصد پرسپولیسی هستم و دوست دارم برگردم اما الان تمام ذهنم روی شاهین است و دوست دارم با این تیم بدرخشم و در این تیم به آرزوهایم برسم.

سعید کریمی درباره نوع مربیگری کالدرون هم عنوان کرد: آقای کالدرون را درباره اش حرفی ندارم، من مهاجم بودم اما هافبک راست بازی می داد. به هر حال چند مهاجم جوان هم جذب شدند و جایی برای من نبود. به نظرم اگر آقای برانکو می ماند خیلی به نفع من بود.

او در پایان راجع به انگیزه هایش نیز گفت: واقعا انگیزه ام 10 برابر شده و این که من اینطور حرف می زنم باید ثابت کنم، به حرف که نیست بگویم خوب بودم چرا من را خط زدند.

4344