سعید کریمی: خیلی زود به پرسپولیس برمی‌گردم

سعید کریمی: خیلی زود به پرسپولیس برمی‌گردم

وب سایت رسمی فوتبالی- بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: باشگاه قصد دارد فوروارد خارجی جذب کند به همین دلیل طی صحبتی که با کالدرون داشتم تصمیم گرفتم از پرسپولیس جدا شوم و به تیمی بروم که بتوانم بازی کنم. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از خبر ورزشی، سعید کریمی مهاجم جوان پرسپولیس به‌همراه ابوالفضل درویش‌وند و با نظر گابریل کالدرون از این تیم جدا شدند. به همین منظور کریمی دیروز برای مشخص شدن تکلیفش به باشگاه رفت و جلسه‌ای با عرب برگزار کرد. بعد از جلسه ب سعید تماس گرفتیم. گفت‌وگوی ما با این بازیکن جوان را در ادامه می‌خوانید.

*ماجرای کنار گذاشتنت از پرسپولیس چه بود؟
ماجرای خاصی نبود. پرسپولیس تیم بزرگی است و بازیکنان بسیار خوبی در تیم حضور دارند. در خط حمله هم ترافیک بسیار زیاد است و باشگاه هم قصد دارد فوروارد خارجی جذب کند به همین دلیل طی صحبتی که با کالدرون داشتم تصمیم گرفتم از پرسپولیس جدا شوم و به تیمی بروم که بتوانم بازی کنم.

*یعنی در لیست مازاد قرار نگرفتی؟‌
نمی‌دانم اسمش را هرچه می‌خواهید بگذارید، ولی کالدرون و خود باشگاه هیچ حرفی از لیس مازاد به من نزدند. فقط کالدرون شرایط را برایم توضیح داد و گفت جایی برو که بتوانی بازی کنی. من هم بعد از مشورتی که انجام دادم تصمیم گرفتم به صورت توافقی جدا شوم.

*دیروز با عرب هم جلسه داشتی؟
بله جلسه‌ای به همراه مدیربرنامه‌هایم در باشگاه برگزار کردیم و یک‌سری صحبت‌ها را انجام دادیم. قرار شد امروز تصمیم نهایی را در خصوص نحوه جدایی‌ام و اینکه به صورت قرضی جدا شوم یا قطعی، بگیرم.

*مقصد بعدی‌ات مشخص است؟
از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد دریافت کردم و تا چند روز آینده یکی را انتخاب خواهم کرد، ولی نمی‌توانم نام این تیم‌ها را اعلام کنم.

*صحبتی با هواداران پرسپولیس نداری؟
باید از لطف و محبت‌شان در همه این مدت تشکر کنم. همیشه حامی من بودند. قول می‌دهم خیلی‌زود و با قدرت به پرسپولیس برگردم. 

4344