منزوی:شاید استراماچونی به هیات مدیره قبل گفته نمی‌آیم!

منزوی:شاید استراماچونی به هیات مدیره قبل گفته نمی‌آیم!

وبسایت رسمی فوتبالی- عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: ما در هیات مدیره 5 نفر هستیم ،شاید این خبر به هیات مدیره‌های خیلی خیلی قبل خبر داده‌اند! 

به گزارش سایت فوتبالی، کامران منزوی در خصوص شایعه انصراف استراماچونی از سرمربیگری استقلال به اخبار ورزشی شبکه خبر گفت:من نمی‌دانم این حرف را به چه کسی زده است چون همکاران این مربی دو روز پیش به تهران سفر کرده و نشستی را با هم داشتیم و آنها امکانات و شرایط را بررسی کردند.

وی افزود: این عزیزان امروز صبح تهران را ترک کردند، حالا چگونه ۲ همکار استراماچونی به مقصد نرسیده اند و این اخبار در کشور پیچیده نمی‌دانم. ما منتظر هستیم.ما منتظر هستیم او قراردادی که به صورت ایمیلی تهیه کردیم امضا کند و برای ما ارسال کند.

منزوی تاکید کرد: این که نقل قول از هیات مدیره  شده او نمی‌آید صحت ندارد  چون ما 5 نفر که بیشتر نیستیم.شاید این خبر به هیات مدیره‌های خیلی خیلی قبل خبر داده‌اند!

وی در خصوص اینکه پس اخبار فضای مجازی مبنی بر اینکه رای این مربی برای حضور در تهران را زده‌اند تائید نمی‌کنید گفت:نه، چون همکاران او تازه امروز برگشتند، چگونه وقتی در هواپیما هستند این اخبار به این مربی رسیده است.آرزوی هر شخصی است که در این شرایط با این تیم کار کند.

منزوی در پایان گفت: ما امیدمان در ابتدا به خدا است و باید بگویم تیم ما خیلی باریشه تر از این حرف‌ها است. قطعا جواب آنها را به زودی می‌گیریم البته ما مشکلات بزرگ‌تر از این ها در استقلال داشتیم که پیرامون بدهی ها بود و خیلی از آنها را پرداخت خواهیم کرد. ما بدهی های سنگینی در این سال ها داشتیم و هواداران استقلال هم حمایت کردند که خوشبختانه مشکلات مالی در حال حل شدن است.

وی در خصوص دستیاران استراماچونی گفت: اجازه بدهید ما عصر امروز نظر این مربی را بگیریم و سپس تا آخر وقت امروز همه چیز را اعلام می‌کنیم.
9697

20 نظر