صادقی: دوست داشتم در پدیده بمانم و قراردادم را تمدید کردم/ رقابت ما با دیگر مدعیان نابرابر است

صادقی: دوست داشتم در پدیده بمانم و قراردادم را تمدید کردم/ رقابت ما با دیگر مدعیان نابرابر است

وب سایت رسمی فوتبالی- اکبر صادقی، هافبک تیم فوتبال پدیده شهر خودرو مدعی است که آنها رقابت نابرابری با مدعیان قهرمانی در لیگ برتر دارند.

به گزارش فوتبالی، اکبر صادقی در گفت‌وگویی در مورد ادامه حضورش در تیم پدیده شهر خودرو گفت: من دوست داشتم در این تیم بمانم و در نهایت هم این اتفاق رخ داد. بعد از پیشنهاد باشگاه، مذاکرات را انجام دادیم و در نهایت هم به توافق رسیدیم. امیدوارم که فصل خوبی را در تیم پدیده پشت سر بگذارم و تیم هم بهترین عملکرد را داشته باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که هدف پدیده در فصل پیش رو چیست، خاطر نشان کرد: ما در فصل گذشته فراتر از حد انتظار نتیجه گرفتیم و لیاقت این را داشتیم که یک جام به دست بیاوریم. البته رقابت تیم ما با دیگر مدعیان قهرمانی نابرابر است و نمی‌توانیم از لحاظ مالی، امکانات و ... با آنها رقابت کنیم. با این حال در فصل گذشته نشان دادیم که تیم شایسته‌ای هستیم و امسال هم می‌خواهیم بهتر از فصل گذشته نتیجه بگیریم.

هافبک تیم فوتبال پدیده در پایان اظهار داشت: امسال در سه جام درگیر هستیم و باید تیمی قوی‌تر نسبت به سال گذشته داشته باشیم. قطعاً با حضور یحیی گل‌محمدی می‌توانیم در هر سه جام نتایج خوبی بگیریم و هواداران پدیده را خوشحال کنیم.

7655

14 نظر