مدیر رسانه ای ذوب آهن: فتحی نتایج استقلال در لیگ قهرمانان را تحت چنین فرضیاتی می‌برد!

مدیر رسانه ای ذوب آهن: فتحی نتایج استقلال در لیگ قهرمانان را تحت چنین فرضیاتی می‌برد!

وبسایت رسمی فوتبالی- باشگاه ذوب‌آهن اصفهان قصد دارد اشتباه توئیتر AFC را به این کنفدراسیون و فیفا گزارش دهد.

 به گزارش فوتبالی، به نقل از باشگاه ذوب‌آهن اصفهان، تیم فوتبال ذوب‌آهن ایران در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19:15 در ورزشگاه آل مکتوم امارات به مصاف تیم النصر عربستان رفت که این بازی با نتیجه 3 بر 2 به سود ذوب‌آهن پایان رسید. ذوب‌آهن با این پیروزی 4 امتیازی شد و با تقاضل گل کمتر نسبت به تیم الزورای عراق در جایگاه دوم گروه A مسابقات قرار گرفت.

پیروزی تیم ذوب آهن مقابل نماینده سعودی در این هفته از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بازتاب زیادی در رسانه‌های کشورهای عربی و خصوصا رسانه‌های عربستان سعودی داشت؛ اما در این بین اشتباه صفحه توئیتر عربی فدراسیون جهانی فوتبال توجه همه فوتبال دوستان را به خود جلب کرد. صفحه توئیتر عربی فدراسیون جهانی فوتبال در گافی عجیب نتیجه دیدار ذوب‌آهن و النصر را اشتباه زد و نتیجه این دیدار را با نتیجه 2 بر صفر به نفع تیم عربستانی اعلام کرد! احسان بعیدی مدیررسانه ای تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: اشتباه صورت گرفته در درج نتیجه دیدار تیم‌های النصر عربستان و ذوب آهن ایران به هر دلیلی که باشد، نتیجه قصور بوده است.

وی افزود: اینکه چنین اشتباهی صورت پذیرد و نتیجه دیدار ذوب‌آهن مقابل النصر که با پیروزی ارزشمند نماینده ایران همراه بود، درست ثبت نشود، نتیجه یک قصور بود که البته در این ارتباط باشگاه ذوب‌آهن به AFC و فیفا نامه خود را ارسال خواهد کرد و این قصور را متذکر خواهد شد.

مدیر رسانه ای تیم فوتبال ذوب‌آهن با اشاره به اینکه معمولاً به خاطر فیلترهای موجود، انتظار اشتباه این چنینی از سایت‌های معتبر کم است گفت: چندی پیش ویدیویی از سوی خود AFC و کمیته برگزار کننده لیگ قهرمانان آسیا ارائه شد که در آن گاف‌های یوفا در برگزاری رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا نمایش داده شده بود و به نوعی مدرس آن کارگاه تأکید داشت که اشتباهات این چنینی در هر سطحی ممکن است رقم بخورد و ما باید همه تلاش خودمان را انجام دهیم که درصدش را کاهش دهیم.

بعیدی در ارتباط با مصاحبه روز گذشته امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال در ارتباط با سعید آذری مدیرعامل ذوب‌آهن و بیان این نکته که آذری به خاطر العینی‌ها دست به چنین اقدامی می‌زند، گفت: متأسفیم که آقای فتحی نتایج خود در لیگ قهرمانان آسیا را تحت چنین فرضیاتی می‌برد. باشگاه ذوب‌آهن حق مسلم خود را می‌خواهد و منتظر است تا چک قرارداد تبریزی پاس شود. آقای فتحی که بارها برای پاس کردن این چک زمان خریده‌اند و با شأن مالی باشگاه استقلال بازی می‌کنند، باید بدانند که نمی‌شود از طریق رفتارهای غیرمسئولانه در پاس کردن این چک خلل ایجاد کنند. جالب است که تأخیر چند ماهه در پرداخت مبلغ چک باشگاه ذوب‌آهن، تازه با توجیه و رفتار طلبکارانه ایشان روبه‌رو می‌شود در حالی که در چنین مواقعی معمولاً طرف بدهکار خجالت کشیده و سکوت می‌کند!9697

25 نظر