بازی اودینزه اسپال (28 اردیبهشت)

اودینزه
3 - 2
پایان
اسپال

بازیکنان ذخیره اودینزه و اسپال

خلاصه بازی اودینزه و اسپال

این بازی در تاریخ 28 اردیبهشت 1398 و ساعت 17:30 برگزار خواهد شد که تیم های اودینزه و اسپال در رقابت های سری آ ایتالیا مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.

با توجه به آمار، تیم اودینزه توانسته در بازی های گذشته خود 37 امتیاز و تیم اسپال نیز مجموعا 42 امتیاز از آن خود کند.

نیمه ی نخست این دیدار پر تنش دنبال شد به ترتیبی که داور مجموعا چهار بار اقدام به جریمه ی بازکنان با کارت زرد کرد اما کارت قرمزی از جیب خود خارج نکرد. همچنین در این نیمه تیم اسپال در گل زنی ناکام بود اما تیم اودینزه با درخشش سمیر کتانو دا سوزا سانتوس در دقیقه 5 و استفانو اوکاکا در دقیقه 31 و استفانو اوکاکا در دقیقه 35 توانست سه بار موفق به باز کردن دروازه حریف شود تا این بازی به نفع تیم اودینزه در نیمه اول به پایان برسد.

در نیمه ی دوم خشونت بیشتری را نظاره‌گر بودیم به طوری که تیم اودینزه 2 و تیم اسپال نیز 2 کارت از داور در طول 45 دقیقه دوم مسابقه دریافت کردند که هیچ کارت قرمزی در میان آن ها نبود. در ادامه ی این مسابقه نیز آندره‌آ پتانیا در دقیقه 53 و ماتیا والوتی در دقیقه 59 برای تیم اسپال دو گل به ثمر رساند و تیم حریف نیز نتوانست گلی وارد دروازه کند. نهایتا بازی با برتری 3 - 2 تیم اودینزه مقابل اسپال به پایان رسید.

شب تراژدیک گائتانو: فوت مادربزرگ در شب اولین بازی برای ناپولی فوتبالی |
شب تراژدیک گائتانو: فوت مادربزرگ در شب اولین بازی برای ناپولی
سایت رسمی فوتبالی – روز یکشنبه قرار بود تا یکی از شیرین ترین روزهای زندگی جانلوکا گائتانو، بازیکن 19 ساله و خط میانی باشگاه ناپولی باشد؛ او روز یکشنبه برای اولین بار توسط کارلو آنچلوتی درترکیب تیم ناپولی قرار گرفت و در دقیقه 90 بازی به جای خوسه
  • 12,568
  • 14