بازی وردربرمن آربی لایپزیش (28 اردیبهشت)

خلاصه بازی وردربرمن و آربی لایپزیش

بازی در ساعت 18:00 روز 28 اردیبهشت 1398 در حالی آغاز خواهد شد که دو تیم وردربرمن و آربی لایپزیش در رقابت های بوندس لیگا به مصاف یکدیگر میروند.

با توجه به آمار، تیم وردربرمن توانسته در بازی های گذشته خود 50 امتیاز و تیم آربی لایپزیش نیز مجموعا 66 امتیاز از آن خود کند.

نیمه ی نخست این دیدار تقریبا آرام و کم برخورد دنبال شد به ترتیبی که داور مجموعا دو بازیکن را با کارت زرد جریمه کرد و از کارت قرمز خود نیز استفاده نکرد. همچنین در این نیمه یک گل توسط میلوت راشیکا (پنالتی) در دقیقه 35 برای تیم وردربرمن به ثمر رسید و تیم آربی لایپزیش سهمی از گل زنی در این نیمه نداشت تا این بازی با برتری وردربرمن در نیمه اول به پایان برسد.

در نیمه ی دوم شاهد افزایش نسبی خطا های خشن بودیم به طوری که تیم وردربرمن 1 و تیم آربی لایپزیش نیز 1 کارت از داور در طول 45 دقیقه دوم مسابقه دریافت کردند که هیچ کارت قرمزی در میان آن ها نبود. در ادامه ی این مسابقه نیز تیم وردربرمن توانست یک گل با گل زنی کلودیو پیزارو در دقیقه 88 به ثمر برساند و در سمت دیگر میدان نیز آربی لایپزیش ها توانستند به وسیله ی نوردی موکیله در دقیقه 86 یک گل وارد دروازه ی وردربرمن کنند. نهایتا بازی با پیروزی وردربرمن مقابل آربی لایپزیش با نتیجه 2 - 1 به پایان رسید.