بازی دپورتیوو آلاوز خیرونا (28 اردیبهشت)

خلاصه بازی دپورتیوو آلاوز و خیرونا

بازی در ساعت 04:30 روز 29 اردیبهشت 1398 در ورزشگاه مندیزوروزا در حالی آغاز خواهد شد که دو تیم دپورتیوو آلاوز و خیرونا در رقابت های لالیگا اسپانیا به مصاف یکدیگر میروند.

با توجه به آمار، تیم دپورتیوو آلاوز توانسته در بازی های گذشته خود 47 امتیاز و تیم خیرونا نیز مجموعا 37 امتیاز از آن خود کند.

نیمه ی نخست این دیدار تقریبا آرام و کم برخورد دنبال شد به ترتیبی که داور مجموعا دو بازیکن را با کارت زرد جریمه کرد و از کارت قرمز خود نیز استفاده نکرد. همچنین در این نیمه تیم خیرونا در گل زنی ناکام بود اما تیم دپورتیوو آلاوز با درخشش مبارک واکاسو در دقیقه 40 توانست یک بار موفق به باز کردن دروازه حریف شود تا این بازی با برتری دپورتیوو آلاوز در نیمه اول به پایان برسد.

در نیمه ی دوم خشونت بیشتری را نظاره‌گر بودیم به طوری که تیم دپورتیوو آلاوز 2 و تیم خیرونا نیز 2 کارت از داور در طول 45 دقیقه دوم مسابقه دریافت کردند که هیچ کارت قرمزی در میان آن ها نبود. در ادامه ی این مسابقه نیز تیم دپورتیوو آلاوز توانست یک گل با گل زنی جاناتان کایری در دقیقه 83 به ثمر برساند و در سمت دیگر میدان نیز خیرونا ها توانستند به وسیله ی پورتو در دقیقه 86 یک گل وارد دروازه ی دپورتیوو آلاوز کنند. نهایتا بازی با برتری 2 - 1 تیم دپورتیوو آلاوز مقابل خیرونا به پایان رسید.