بازی سویا اتلتیک بیلبائو (28 اردیبهشت)

خلاصه بازی سویا و اتلتیک بیلبائو

این بازی در ورزشگاه رامون سانچس پیسخوان در تاریخ 29 اردیبهشت 1398 و ساعت 04:30 برگزار خواهد شد که دو تیم سویا و اتلتیک بیلبائو در رقابت های لالیگا اسپانیا به مصاف یکدیگر میروند.

با توجه به آمار، تیم سویا توانسته در بازی های گذشته خود 56 امتیاز و تیم اتلتیک بیلبائو نیز مجموعا 53 امتیاز از آن خود کند.

نیمه ی نخست این دیدار خشن و پر برخورد دنبال شد به ترتیبی که داور مجموعا سه بار اقدام به جریمه ی بازکنان با کارت زرد کرد اما کارت قرمزی از جیب خود خارج نکرد. همچنین در این نیمه تیم اتلتیک بیلبائو در گل زنی ناکام بود اما تیم سویا با درخشش وسام بن یدر در دقیقه 44 توانست یک بار موفق به باز کردن دروازه حریف شود تا این بازی به نفع تیم سویا در نیمه اول به پایان برسد.

در نیمه ی دوم شاهد افزایش نسبی خطا های خشن بودیم به طوری که تیم سویا 3 و تیم اتلتیک بیلبائو نیز 0 کارت از داور در طول 45 دقیقه دوم مسابقه دریافت کردند که هیچ کارت قرمزی در میان آن ها نبود. در ادامه ی این مسابقه نیز مونیر الحدادی در دقیقه 92 برای تیم سویا یک گل به ثمر رساند و تیم حریف نیز نتوانست گلی وارد دروازه کند. نهایتا بازی با برتری 2 - 0 تیم سویا مقابل اتلتیک بیلبائو به پایان رسید.