لیگ اروپا

لیگ اروپا

برنامه و جدول لیگ اروپا به همراه برنامه بازی‌ها، نتایج زنده، بازی های باقیمانده و گلزنان لیگ اروپا

برنامه بازیهای لیگ اروپا

سلتیک
سلتیک
23:30
سالزبورگ
سالزبورگ
دودلانژ
دودلانژ
23:30
بتیس
بتیس
لودوگورتس
لودوگورتس
23:30
زوریخ
زوریخ
اسلاویا پراگ
اسلاویا پراگ
23:30
زنیت
زنیت
کپنهاگن
کپنهاگن
23:30
بوردو
بوردو
آرسنال
آرسنال
23:30
قره‌باغ
قره‌باغ
سویا
سویا
21:25
کراسنودار
کراسنودار
ویدئوتون
ویدئوتون
21:25
چلسی
چلسی
پائوک
پائوک
21:25
باته بریسوف
باته بریسوف
راپید وین
راپید وین
21:25
رنجرز
رنجرز
خنک
خنک
21:25
سارپسبورگ
سارپسبورگ
بشیکتاش
بشیکتاش
21:25
مالمو
مالمو
رن
رن
21:25
آستانه
آستانه
چلسی
چلسی
23:30
پائوک
پائوک
رنجرز
رنجرز
23:30
ویارئال
ویارئال
مالمو
مالمو
23:30
خنک
خنک
روزنبرگ
روزنبرگ
21:25
سلتیک
سلتیک
بتیس
بتیس
21:25
المپیاکوس
المپیاکوس
آث میلان
آث میلان
21:25
دودلانژ
دودلانژ
زنیت
زنیت
21:25
کپنهاگن
کپنهاگن
سلتیک
سلتیک
23:30
آربی لایپزیش
آربی لایپزیش
روزنبرگ
روزنبرگ
23:30
سالزبورگ
سالزبورگ
المپیاکوس
المپیاکوس
23:30
دودلانژ
دودلانژ
بتیس
بتیس
23:30
آث میلان
آث میلان
بوردو
بوردو
23:30
زنیت
زنیت
آرسنال
آرسنال
23:30
اسپورتینگ
اسپورتینگ
لاتزیو
لاتزیو
21:25
مارسی
مارسی
ویدئوتون
ویدئوتون
21:25
پائوک
پائوک
باته بریسوف
باته بریسوف
21:25
چلسی
چلسی
راپید وین
راپید وین
21:25
ویارئال
ویارئال
خنک
خنک
21:25
بشیکتاش
بشیکتاش
مالمو
مالمو
21:25
سارپسبورگ
سارپسبورگ
دینامو کیف
دینامو کیف
21:25
رن
رن
فنرباغچه
فنرباغچه
19:20
اندرلخت
اندرلخت
مارسی
مارسی
22:30
لاتزیو
لاتزیو
پائوک
پائوک
22:30
ویدئوتون
ویدئوتون
چلسی
چلسی
22:30
باته بریسوف
باته بریسوف
ویارئال
ویارئال
22:30
راپید وین
راپید وین
بشیکتاش
بشیکتاش
22:30
خنک
خنک
سارپسبورگ
سارپسبورگ
22:30
مالمو
مالمو
رن
رن
22:30
دینامو کیف
دینامو کیف
آربی لایپزیش
آربی لایپزیش
20:25
سلتیک
سلتیک
سالزبورگ
سالزبورگ
20:25
روزنبرگ
روزنبرگ
اندرلخت
اندرلخت
20:25
فنرباغچه
فنرباغچه
دودلانژ
دودلانژ
20:25
المپیاکوس
المپیاکوس
آث میلان
آث میلان
20:25
بتیس
بتیس
زنیت
زنیت
20:25
بوردو
بوردو
اسپورتینگ
اسپورتینگ
20:25
آرسنال
آرسنال
هفته 2
آستانه
آستانه
2 - 0
پایان
رن
رن
سلتیک
سلتیک
1 - 0
پایان
روزنبرگ
روزنبرگ
المپیاکوس
المپیاکوس
0 - 0
پایان
بتیس
بتیس
دودلانژ
دودلانژ
0 - 1
پایان
آث میلان
آث میلان
کپنهاگن
کپنهاگن
1 - 1
پایان
زنیت
زنیت
پائوک
پائوک
0 - 1
پایان
چلسی
چلسی
ویارئال
ویارئال
2 - 2
پایان
رنجرز
رنجرز
خنک
خنک
2 - 0
پایان
مالمو
مالمو
برنلی
برنلی
1 - 1
پایان
المپیاکوس
المپیاکوس
بوردو
بوردو
2 - 0
پایان
خنت بلژیک
خنت بلژیک
بروندبی
بروندبی
2 - 4
پایان
خنک
خنک
اشکندیا
اشکندیا
0 - 2
پایان
روزنبرگ
روزنبرگ
میدتیلند
میدتیلند
0 - 2
پایان
مالمو
مالمو
مولده
مولده
2 - 1
پایان
زنیت
زنیت
مکابی
مکابی
2 - 1
پایان
سارپسبورگ
سارپسبورگ
اوفا
اوفا
1 - 1
پایان
رنجرز
رنجرز
آستانه
آستانه
1 - 0
پنالتی
آپوئل
آپوئل
خنت بلژیک
خنت بلژیک
0 - 0
پایان
بوردو
بوردو
رنجرز
رنجرز
1 - 0
پایان
اوفا
اوفا
روزنبرگ
روزنبرگ
3 - 1
پایان
اشکندیا
اشکندیا
خنک
خنک
5 - 2
پایان
بروندبی
بروندبی
المپیاکوس
المپیاکوس
3 - 1
پایان
برنلی
برنلی
مالمو
مالمو
2 - 2
پایان
میدتیلند
میدتیلند
سارپسبورگ
سارپسبورگ
3 - 1
پایان
مکابی
مکابی
آپوئل
آپوئل
1 - 0
پایان
آستانه
آستانه
زنیت
زنیت
3 - 1
پایان
مولده
مولده
براگا
براگا
2 - 2
پایان
زوریا
 زوریا
برنلی
برنلی
1 - 0
پایان
استانبول
استانبول
بوردو
بوردو
2 - 1
پایان
Mariupol'
Mariupol'
فاینورد
فاینورد
1 - 1
پایان
ترنچین
ترنچین
ماریبور
ماریبور
0 - 0
پایان
رنجرز
رنجرز
لخ پوزنان
لخ پوزنان
1 - 2
پایان
خنک
خنک
بازل
بازل
1 - 0
پایان
ویتسه
ویتسه
Zrinjski
Zrinjski
1 - 1
پایان
لودوگورتس
لودوگورتس
LASK Linz
LASK Linz
2 - 1
پایان
بشیکتاش
بشیکتاش
مکابی
مکابی
2 - 1
پایان
Pyunik
Pyunik
Zalgiris
Zalgiris
0 - 5
پایان
سویا
سویا
مولده
مولده
3 - 0
پایان
Hibernian
Hibernian
کپنهاگن
کپنهاگن
2 - 1
پایان
CSKA Sofia
CSKA Sofia
Niedercorn (Lux)
Niedercorn (Lux)
2 - 2
پایان
اوفا
اوفا
سویا
سویا
1 - 0
پایان
Zalgiris
Zalgiris
رنجرز
رنجرز
3 - 1
پایان
ماریبور
ماریبور
Hibernian
Hibernian
0 - 0
پایان
مولده
مولده
 زوریا
زوریا
1 - 1
پایان
براگا
براگا
ویتسه
ویتسه
0 - 1
پایان
بازل
بازل
بشیکتاش
بشیکتاش
1 - 0
پایان
LASK Linz
LASK Linz
استانبول
استانبول
0 - 0
پایان
برنلی
برنلی
خنک
خنک
2 - 0
پایان
لخ پوزنان
لخ پوزنان
CSKA Sofia
CSKA Sofia
1 - 2
پایان
کپنهاگن
کپنهاگن
ترنچین
ترنچین
4 - 0
پایان
فاینورد
فاینورد
Mariupol'
Mariupol'
1 - 3
پایان
بوردو
بوردو
لودوگورتس
لودوگورتس
1 - 0
پایان
Zrinjski
Zrinjski
اوفا
اوفا
2 - 1
پایان
Niedercorn (Lux)
Niedercorn (Lux)
Pyunik
Pyunik
0 - 0
پایان
مکابی
مکابی
Radnicki Nis
Radnicki Nis
2 - 2
پایان
مکابی
مکابی
Újpest
Újpest
1 - 3
پایان
سویا
سویا
برنلی
برنلی
3 - 1
پایان
Aberdeen (Sco)
Aberdeen (Sco)
رنجرز
رنجرز
1 - 1
پایان
اوسییک
اوسییک
بوردو
بوردو
2 - 1
پایان
Ventspils
Ventspils
آلکمار
آلکمار
2 - 1
پایان
Felcra
Felcra
La Fiorita
La Fiorita
0 - 3
پایان
Spartaks (Lat)
Spartaks (Lat)
Drita
Drita
1 - 1
پایان
دودلانژ
دودلانژ
دمژاله
دمژاله
1 - 1
پایان
اوفا
اوفا
Sarajevo
Sarajevo
0 - 8
پایان
آتالانتا
آتالانتا
کپنهاگن
کپنهاگن
5 - 0
پایان
Stjarnan
Stjarnan
ویتسه
ویتسه
3 - 1
پایان
Viitorul
Viitorul
بشیکتاش
بشیکتاش
6 - 0
پایان
B36
B36
Mariupol'
Mariupol'
2 - 1
پایان
Djurgården
Djurgården
Niedercorn (Lux)
Niedercorn (Lux)
2 - 0
پایان
Honved
Honved
AIK (Swe)
AIK (Swe)
0 - 1
پایان
Nordsjælland
Nordsjælland
Vaduz
Vaduz
1 - 1
پایان
Zalgiris
Zalgiris
Admira
Admira
1 - 3
پایان
CSKA Sofia
CSKA Sofia
Lillestrøm
Lillestrøm
1 - 2
پایان
LASK Linz
LASK Linz
دینامو مینسک
دینامو مینسک
4 - 1
پایان
DAC
DAC
Flora (Est)
Flora (Est)
2 - 0
پایان
آپوئل
آپوئل
Valletta
Valletta
1 - 2
پایان
Zrinjski
Zrinjski
ترنچین
ترنچین
4 - 1
پایان
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
Laçi
Laçi
0 - 2
پایان
مولده
مولده
Alashkert (Arm)
Alashkert (Arm)
0 - 0
پایان
Sutjeska
Sutjeska
Esch
Esch
1 - 4
پایان
خنک
خنک
Pyunik
Pyunik
1 - 0
پایان
Tobol
Tobol
سویا
سویا
4 - 0
پایان
Újpest
Újpest
Stjarnan
Stjarnan
0 - 2
پایان
کپنهاگن
کپنهاگن
Aberdeen (Sco)
Aberdeen (Sco)
1 - 1
پایان
برنلی
برنلی
اوسییک
اوسییک
0 - 1
پایان
رنجرز
رنجرز
آتالانتا
آتالانتا
2 - 2
پایان
Sarajevo
Sarajevo
خنک
خنک
5 - 0
پایان
Esch
Esch
B36
B36
0 - 2
پایان
بشیکتاش
بشیکتاش
Sutjeska
Sutjeska
0 - 1
پایان
Alashkert (Arm)
Alashkert (Arm)
Nordsjælland
Nordsjælland
1 - 0
پایان
AIK (Swe)
AIK (Swe)
LASK Linz
LASK Linz
4 - 0
پایان
Lillestrøm
Lillestrøm
Djurgården
Djurgården
1 - 1
پایان
Mariupol'
Mariupol'
Honved
Honved
1 - 0
پایان
Niedercorn (Lux)
Niedercorn (Lux)
مکابی
مکابی
2 - 0
پایان
Radnicki Nis
Radnicki Nis
Zalgiris
Zalgiris
1 - 0
پایان
Vaduz
Vaduz
CSKA Sofia
CSKA Sofia
3 - 0
پایان
Admira
Admira
مولده
مولده
3 - 0
پایان
Laçi
Laçi
آپوئل
آپوئل
5 - 0
پایان
Flora (Est)
Flora (Est)
Zrinjski
Zrinjski
1 - 1
پایان
Valletta
Valletta
دودلانژ
دودلانژ
2 - 1
پایان
Drita
Drita
Viitorul
Viitorul
2 - 2
پایان
ویتسه
ویتسه
Tobol
Tobol
2 - 1
پایان
Pyunik
Pyunik
Felcra
Felcra
2 - 0
پایان
آلکمار
آلکمار
Spartaks (Lat)
Spartaks (Lat)
6 - 0
پایان
La Fiorita
La Fiorita
Ventspils
Ventspils
0 - 1
پایان
بوردو
بوردو
اوفا
اوفا
0 - 0
پایان
دمژاله
دمژاله
Újpest
Újpest
4 - 0
پایان
Druids
Druids
دانداک
دانداک
2 - 1
پایان
Levadia
Levadia
اوسییک
اوسییک
2 - 1
پایان
Petrocub
Petrocub
Mladost
Mladost
1 - 2
پایان
B36
B36
Sarajevo
Sarajevo
3 - 0
پایان
Banants
Banants
کپنهاگن
کپنهاگن
1 - 1
پایان
KuPS
KuPS
Häcken
Häcken
1 - 2
پایان
Liepaja
Liepaja
MISC-MIFA
MISC-MIFA
0 - 0
پنالتی
Esch
Esch
واردار
واردار
0 - 2
پایان
Pyunik
Pyunik
-
-
1 - 1
پایان
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
Riga
Riga
1 - 0
پنالتی
CSKA Sofia
CSKA Sofia
مولده
مولده
5 - 1
پایان
Glenavon
Glenavon
Slavia Sofia
Slavia Sofia
2 - 1
پایان
Ilves
Ilves
Kalju (Est)
Kalju (Est)
1 - 0
پایان
Stjarnan
Stjarnan
Laçi
Laçi
1 - 0
پایان
Anorthosis
Anorthosis
Viitorul
Viitorul
0 - 0
پایان
Racing
Racing
Felcra
Felcra
7 - 1
پایان
Engordany
Engordany
Tobol
Tobol
2 - 0
پایان
Samtredia (Geo)
Samtredia (Geo)
Zeljeznicar (Bih)
Zeljeznicar (Bih)
3 - 1
پایان
Trans
Trans
Honved
Honved
4 - 0
پایان
Rabotnicki
Rabotnicki
Shkupi
Shkupi
0 - 0
پایان
رنجرز
رنجرز
Levski Sofia
Levski Sofia
3 - 2
پایان
Vaduz
Vaduz
Stjarnan
Stjarnan
3 - 0
پایان
Kalju (Est)
Kalju (Est)
رنجرز
رنجرز
2 - 0
پایان
Shkupi
Shkupi
Racing
Racing
0 - 2
پایان
Viitorul
Viitorul
Engordany
Engordany
0 - 3
پایان
Felcra
Felcra
B36
B36
0 - 0
پایان
Mladost
Mladost
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
1 - 0
پایان
-
-
CSKA Sofia
CSKA Sofia
1 - 0
پایان
Riga
Riga
Anorthosis
Anorthosis
2 - 1
پایان
Laçi
Laçi
Druids
Druids
3 - 1
پایان
Újpest
Újpest
Petrocub
Petrocub
1 - 1
پایان
اوسییک
اوسییک
Liepaja
Liepaja
0 - 3
پایان
Häcken
Häcken
KuPS
KuPS
0 - 1
پایان
کپنهاگن
کپنهاگن
Levadia
Levadia
0 - 1
پایان
دانداک
دانداک
Ilves
Ilves
0 - 1
پایان
Slavia Sofia
Slavia Sofia
Pyunik
Pyunik
1 - 0
پایان
واردار
واردار
Glenavon
Glenavon
2 - 1
پایان
مولده
مولده
Esch
Esch
0 - 0
پایان
MISC-MIFA
MISC-MIFA
Petaling Jaya
Petaling Jaya
1 - 2
پایان
Zalgiris
Zalgiris
Vaduz
Vaduz
1 - 0
پایان
Levski Sofia
Levski Sofia
Rabotnicki
Rabotnicki
2 - 1
پایان
Honved
Honved
Banants
Banants
1 - 2
پایان
Sarajevo
Sarajevo
Bala (Wal)
Bala (Wal)
1 - 0
پایان
Tre Fiori
Tre Fiori
Kirchschlag
Kirchschlag
1 - 1
پنالتی
B36
B36
Tre Fiori
Tre Fiori
3 - 0
پایان
Bala (Wal)
Bala (Wal)
B36
B36
1 - 1
پایان
Kirchschlag
Kirchschlag

جدول لیگ اروپا

گروه H
بازی
برد
مساوی
باخت
گل‌زده
گل‌خورده
تفاضل
امتیاز کل
1. اینتراخت فرانکفورتاینتراخت فرانکفورت