انصاری: غیرممکن است فولاد سقوط کند/ با همه وجود شرمنده هستیم

انصاری: غیرممکن است فولاد سقوط کند/ با همه وجود شرمنده هستیم

پایگاه خبری فوتبالی- کاپیتان تیم فولاد خوزستان قول داد که این تیم تا دو هفته دیگر بقای خود در لیگ برتر را قطعی خواهد کرد.

به گزارش فوتبالی، ساسان انصاری پس از شکست تیم فولاد مقابل استقلال اظهار داشت: خیلی خوب و بابرنامه بازی کردیم. فکر نکنم موقعیت آنچنانی قبل از صحنه گل به استقلال داده باشیم. تیم ما خیلی خوب و فوق‌العاده بازی کرد. حداقل حق‌مان مساوی بود، ولی متأسفانه مقابل تیم‌های بزرگ کافی است یک لحظه اشتباه کنید. به بازی تیم‌مان و بچه‌ها افتخار می‌کنم. به نمایندگی از بچه‌های فولاد با هواداران صحبتی دارم. ما خواسته یا ناخواسته در شرایطی هستیم که خطر افتادن داریم، ولی من قول می‌دهم که غیرممکن است این تیم فولاد بیفتد.

وی ادامه داد: اگر شده ما بازیکنان جان‌مان و همه چیزمان را می‌گذاریم و در بازی‌های بعد امتیازات کامل را می‌گیریم و قبل از بازی آخر تکلیف ماندن ما مشخص می‌شود. این فصل ما خیلی هواداران را اذیت کردیم. لیاقت هواداران و بازیکنان فولاد این نیست، ولی پیش می‌آید. شاید هر 10 سال یا 20 سال یک بار این اتفاق برای تیم باشخصیتی مثل فولاد بیفتد. 

کاپیتان تیم فولاد تصریح کرد: در این دو بازی کل هواداران فولاد حامی و کنار ما باشند، چون به آنها نیاز داریم. قول می‌دهم این تیم در لیگ برتر بماند. از باشگاه می‌خواهم در این هفته یک یا دو جلسه تمرین را با حضور هواداران برگزار کند. ما با همه وجود شرمنده هستیم، ولی در دو بازی آینده آنها را سرافراز می‌کنیم.

انصاری درباره صحنه کرنر مشکوک استقلال و اینکه آیا به نظرش اعلام این ضربه کرنر درست بوده است یا خیر، گفت: من در آن صحنه نبودم و یکی دیگر از بازیکنان بود و نمی‌دانم توپ به پایش برخورد کرد یا خیر. باید صحنه را دوباره ببینیم.

مهاجم تیم فولاد در واکنش به این موضوع که او نیز در مقطعی با هواداران فولاد دچار مشکل شده بود، گفت: در هر خانواده‌ای مشکل پیش می‌آید. من به‌عنوان کاپیتان از همه اعضای تیم بیشتر مقصر هستم. اگر انتقاد و هجمه‌ای است به من باشد، من شرمنده هواداران هستم. من قول می‌دهم در دو بازی آینده تکلیف ماندن ما مشخص می‌شود و فولاد سال‌های سال خواهد ماند و برای قهرمانی و سهمیه خواهد جنگید.

کاپیتان تیم فوتبال فولاد در مورد داوری این بازی نیز اظهار داشت: در ورزشگاه آزادی داوری خیلی سخت است. نیمه اول چهار دقیقه و در نیمه دوم پنج دقیقه وقت اضافه اعلام شد. من احترام می‌گذارم، اما انتظار داشتم در نیمه دوم وقت اضافه بیشتری اعلام شود.

7474