خطیر: امروز در حافظه هواداران استقلال به عنوان یک روز بزرگ در تاریخ باشگاه می‌ماند

خطیر: امروز در حافظه هواداران استقلال به عنوان یک روز بزرگ در تاریخ باشگاه می‌ماند

پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعامل استقلال گفت: مطمئنا تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ در حافظه همه هواداران باشگاه استقلال به عنوان یک روز بزرگ در تاریخ باشگاه و یک فصل جدید در تاریخ این باشگاه مطمئنا می‌ماند.

به گزارش فوتبالی، علی خطیر، مدیرعامل باشگاه استقلال، پس از واگذاری سهام باشگاه استقلال به بخش خصوصی اظهار کرد: قبل از همه چیز، این اتفاق میمون را به طرفداران خوب باشگاه استقلال تبریک می‌گویم. مطمئنا تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ در حافظه همه هواداران باشگاه استقلال به عنوان یک روز بزرگ در تاریخ باشگاه و یک فصل جدید در تاریخ این باشگاه مطمئنا می‌ماند. به جرعت می‌توانم بگویم که امروز بعد از قهرمانی در آسیا بعد از انقلاب اسلامی بزرگترین اتفاقی است که برای باشگاه‌ استقلال افتاده است. بعد از قهرمانی در باشگاه‌های آسیا این بزرگترین اتفاق باشگاه استقلال است و امیدواریم قهرمانی سوم در آسیا را با حمایت هلدینگ خلیج فارس رقم بزنیم و از همه تشکر می‌کنیم که یک آرزو و امر محال با حمایت رییس جمهور، معاون اول، وزرای ورزش و اقتصاد و سازمان خصوصی‌سازی محقق شد. این اتفاق بعد از ۲۰ سال توسط چند دولت که صرفا صحبت شد و انجام نشد، رقم خورد و امروز روز بزرگی در تاریخ فوتبال کشور است.

او ادامه داد: از بدنه دولت، شخص محترم رئیس جمهور، معاون اول رئیس جمهور و وزیر محترم ورزش و وزیر محترم اقتصاد و همه عزیزانی که این اتفاق خوب را بعد از این همه انتظار و مشکلاتی که باشگاه کشیده‌اند را رقم زدند. از شخص آقای دکتر علی عسگری عزیز، مدیرعامل محترم هولدینگ خلیج فارس تشکر می‌کنم که این پیشنهاد خرید باشگاه استقلال را دادند و امروز این قرارداد نهایی شد.

خطیر افزود: این اتفاق خوب که میان دو برند بزرگ باشگاه استقلال و همچنین هولدینگ بزرگ خلیج فارس رقم خورده، امیدوارم این دو ترکیب با نام مقدس استقلال و خلیج فارس در جهت توسعه و پیشرفت و همچنین شکوفایی باشگاه بزرگ استقلال اتفاق بیفتد. یک بار دیگر از تمام عزیزانی که در این مسیر نقش داشتند، تشکر می‌کنم. خیلی خوشحالم که این اتفاق در زمان مدیریت من اتفاق افتاده است. مطمئنم این روز در تاریخ باشگاه استقلال به جا می‌ماند. امیدوارم حمایت‌ها از سوی رسانه همچنان ادامه داشته باشد تا این رشد در فوتبال کشور همچنان ادامه داشته باشد.

مدیرعامل استقلال درمورد تغییر یا ترمیم آن باشگاه گفت: به هر حال طبیعی است که وقتی یک مجموعه جدید سهامدار اصلی باشگاه استقلال و یا پرسپولیس است، وقتی سهامدار جدید ورود می‌کند این حق طبیعی آن مجموعه است که بر اساس برنامه‌هایی که مدنظر دارند، با افراد جدید کار کند که یک مورد آن تغییر مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه است. اینجا صادقانه عرض می‌کنم که چه باشم و چه نباشم بسیار خوشحالم که این اتفاق برای باشگاه استقلال افتاده است. نمی‌توانید باور کنید بابت این اتفاق چقدر خوشحالم. اثرات این روز بزرگ در آینده برای باشگاه استقلال حل می‌شود.

"خیال هواداران استقلال بابت مسائل مالی راحت باشد؟" خطیر در پاسخ به این سوال گفت: امیدوارم این اتفاق بیفتد. ما باید منتظر بمانیم که دوستان ما در هولدینگ خلیج فارس چه برنامه‌ای دارند. مطمئنا هواداران اخبار خوبی را از این فضا خواهند شنید. خیلی عجول نباشید، امروز این اتفاق قطعی شده و بگذارید از این روز لذت ببریم تا رفته رفته مشکلات حل شود. من نباید چنین ضمانتی بدهم ولی این اتفاق رقم خورده که چنین مشکلاتی حل شود. خواهش می‌کنم یک مقدار به این مسائل مثبت نگاه کنیم و به مسائل فکر نکنیم. یکسری افراد دنبال هیجانات هستند و باید هیجان را کنترل کنیم تا از این روز بزرگ لذت ببریم و هواداران هم از آن لذت ببرند. من مطمئنم اتفاقات خوبی برای استقلال می‌افتد.

1999