عکس؛ وقتی فدریکو والورده و رونالدو با هم تمرین می‌کردند

عکس؛ وقتی فدریکو والورده و رونالدو با هم تمرین می‌کردند

پایگاه خبری فوتبالی - فدریکو والورده در تیم اصلی رئال مادرید با کریستیانو رونالدو هم‌تیمی نبوده است اما در تمرینات رئال مادرید در کنار فوق ستاره پرتغالی تمرین کرده است.

به گزارش فوتبالی ، فدریکو والورده در سال 2016 بود که از تیم پنیارول در فوتبال اروگوئه راهی رئال مادرید شد و به جمع مادریدی ها پیوست. در آن زمان این بازیکن به آکادمی رئال مادرید رفت و کار خود را در تیم دوم رئال مادرید شروع کرد. او در تمرینات در کنار تیم اصلی رئال مادرید حضور داشت. همین قضیه موجب شد که با رونالدو و دیگر ستاره های اصلی رئال مادرید در فصل 2016/17 تمرین کند.

فدریکو والورده فصل 2017/18 را به طور قرضی در دپورتیوو لاکرونیا حضور داشت و پس از آن، از فصل 2018/19 تا حالا در تیم اصلی رئال مادرید حضور دارد و تبدیل به یکی از ستاره های اصلی تیم رئال مادرید شده است. قیمت فدریکو والورده در ترنسفرمارکت در حال حاضر 100 میلیون یورو است.

کریس رونالدو در تابستان 2018 بود که از رئال مادرید رفت و فدریکو والورده در آن زمان به تیم اصلی رئال مادرید اضافه شد. او حالا 25 سال سن دارد و می تواند در سال های آینده هم به رئال مادرید کمک کند.

1471