مرادمند: دوست داشتم این شادی گل را به محمد دانشگر و مهدی مهدی‌پور تقدیم کنم

مرادمند: دوست داشتم این شادی گل را به محمد دانشگر و مهدی مهدی‌پور تقدیم کنم

پایگاه خبری فوتبالی- مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: شادی بعد از گل به خاطر دو تا از رفقای خوبم بود که در پایان فصل مصدوم شدند.

به گزارش فوتبالی، محمدحسین مرادمند بعد از پیروزی استقلال مقابل شمس آذر در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر، اظهار داشت: بازی را بردیم و خدا را شکر می‌کنم.

وی در مورد اینکه رقابت در بالای جدول لیگ برتر خیلی حساس است، گفت: کورس بالای جدول خیلی سخت است. ما شش فینال داریم، باید هر روز در تمرین بیشترین توان و تمرکزمان را بگذاریم.

مدافع تیم فوتبال استقلال درباره چرایی شادی گلش و شباهت آن به شادی گل‌های محمد دانشگر تصریح کرد: شادی بعد از گل به خاطر دو تا از رفقای خوبم بود که در پایان فصل مصدوم شدند. دوست داشتم به یاد خوشحالی گل‌هایی که در این سال‌ها انجام دادند این شادی گل را به محمد دانشگر و مهدی مهدی‌پور تقدیم کنم.

مرادمند راجع به صحبت‌هایش با ابوالفضل جلالی پیش از ارسال ضربه کرنر که تبدیل به گل شد، خاطر نشان کرد: به او گفتم که توپ را روی تیر یک بریز. در واقع به او آدرس دادم که توپ را به کجا ارسال کند.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا تیمش در دقایق پایانی دو گل دریافت کرد، گفت: پنج دقیقه عدم تمرکز بود و آنقدر که باید و شاید در زمین تمرکز نداشتیم و دو گل خوردیم. خدا را شکر می‌کنم که این سیلی را الان خوردیم. باید بدانیم که در فوتبال باید 100 تمرکز را داشته باشیم. در کل خدا را شکر این سه امتیاز را گرفتیم.

1999