واکنش گلزن مس رفسنجان درباره شادی گلش مقابل استقلال

واکنش گلزن مس رفسنجان درباره شادی گلش مقابل استقلال

پایگاه خبری فوتبالی - شادی گل هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان در دیدار مقابل استقلال دو دلیل داشته است.

به گزارش فوتبالی ، سعید واسعی پس از تساوی 2 - 2 تیم فوتبال مس رفسنجان برابر استقلال در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال گفت: دو تیم خوب بازی کردند و موقعیت‌های زیادی خلق شد. هر دو تیم می‌توانستند برنده باشند، ولی در نهایت تقسیم امتیاز شد.
وی در مورد اینکه پس از گلش احساساتی شد، تصریح کرد: حس درونی‌ام بود و خوشحالم پس از مدت‌ها در آزادی به تیمی بزرگ گل زدم.

هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان راجع به متحول شدن این تیم در نیم‌فصل دوم لیگ برتر اظهار داشت: خوشبختانه با درایت کادر فنی توانسته‌ایم بازی‌های خوبی انجام دهیم. جایگاه مس اینجا نیست و می‌توانیم حتی بالاتر برویم.

واسعی درباره اینکه به نسبت دوران حضورش در تراکتور تبریز و فولاد خوزستان شرایط بهتری در مس دارد، یادآور شد: متأسفانه شرایطی در تراکتور رقم خورد و شش ماه محروم شدم. اینکه دوباره برگردی و از نو شروع کنی، سخت بود. با تصمیم جواد نکونام به فولاد رفتم، ولی مسائل فوتبالی خوب نچرخید و به مس رفسنجان رفتم تا زیرنظر نویدکیا کار کنم.

وی همچنین با این سؤال روبه‌رو شد که نوع شادی گلش به خاطر علاقه درونی به استقلال بود یا نه، گفت: شادی گلم دو دلیل داشت، نخست حس درونی و قلبی بود و خیلی پس از گل شادی نکردم. دومی مسائل ورزشی که برایم اتفاق افتاده بود. مهم نتیجه تیم است و همین که روند نباختن را ادامه دادیم، مهم است.

هافبک تیم فوتبال مس در مورد امیدش برای رسیدن به پیراهن تیم ملی نیز خاطر نشان کرد: با نگاهی که امیر قلعه‌نویی به بازیکنان جوان دارد و البته اینکه من 29 ساله هستم، امیدوارم نگاه ویژه‌تر شود و به آرزویم برسم.

1470