درخت ژاپنی که برای رختکن منچسترسیتی خوش‌شانسی می‌آورد

درخت ژاپنی که برای رختکن منچسترسیتی خوش‌شانسی می‌آورد

پایگاه خبری فوتبالی - ارلینگ هالند نقشی کلیدی در معرفی یک درخت به رختکن منچسترسیتی به عنوان نماد اتحاد تیمی داشته است.

به گزارش فوتبالی، تیم پپ گواردیولا در فصل 23-202 توانست هر سه جام بزرگ را کسب کند که هالند با 52 گل در 53 بازی خوش درخشید و در لیگ انگلیس، 36 گل به ثمر رساند. شبکه اینترنتی نتفلیکس حالا مستندی تحت عنوان "با هم: برنده سه گانه" منتشر کرده تا به کلیدهای موفقیت  منچسترسیتی اشاره کند.

در حقیقت در اتاق بدنسازی در زمین تمرین منچسترسیتی، درخت "بونسای" به نماد اتحاد تیم تبدیل شده بود. ارلینگ هالند به این درخت خیلی اهمیت می داد و از آن مراقبت می کرد. این درخت ژاپنی خیلی سریع به نماد اتحاد تبدیل شد و مسئولیت آب دادن این درخت بین بازیکنان تقسیم شد. 

جان استونز در این مستند در مورد اهمیت این درخت گفت:" ایده ارلینگ بود و همه آن را پذیرفتند تا از این درخت مراقبت کنند. در واقع این حس ایجاد شده بود که اگر بازیکنی نوبت آب دادن به درخت را رعایت نکند، خودش را خشمگین کرده است."

خود هالند نیز در این باره توضیح داد:" من به نوعی مسئولیت این کار را پذیرفته بودم. این درخت به آب یاری مناسب و نور مناسب نیاز دارد. ما از درخت بونسای، انرژی می گیریم و انرژی این درخت را به بدن خودمان منتقل می کنیم. این درخت برای ما خوش شانسی می آورد."

4125