صیادمنش: در جام ملت‌های آسیا کسی با من برای حضور در تیم ملی صحبت نکرد

صیادمنش: در جام ملت‌های آسیا کسی با من برای حضور در تیم ملی صحبت نکرد

پایگاه خبری فوتبالی- بازیکن تیم ملی ایران گفت: من همیشه در هر تیمی بازی کنم تمام توانم را خواهم گذاشت و در تیم ملی ۲۰۰ برابر توانم را می گذارم.

به گزارش فوتبالی، اللهیار صیادمنش در خصوص دیدار با ترکمنستان که با پیروزی ۵ بر صفر تیم ملی ایران همراه بود، اظهار داشت: بازی خیلی خوب و عملکرد بازیکنان عالی بود. جوان گرایی با شیب ملایم از سوی کادر فنی تیم ملی صورت گرفته که امیدوارم ادامه دار باشد و با توجه به دانش بالای اعضای کادر فنی مطمئناً بهترین بازیکنان به تیم ملی دعوت می‌شوند.

او در خصوص غیبت خود در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تصریح کرد: من تا پیش از جام جهانی حضور پررنگی در اردوهای تیم ملی داشتم اما در نزدیکی جام جهانی با مصدومیت مواجه شدم و نتوانستم در این تورنمنت حضور داشته باشم.

صیادمنش در پاسخ به این سوال که آیا برای حضور در جام ملت‌های ۲۰۲۳ کسی از اعضای کادر فنی تیم ملی با شما تماس گرفت یا خیر، خاطرنشان کرد: من هر زمانی که در هر تیمی حضور داشته باشم بهترین عملکردم را به نمایش خواهم گذاشت و این موضوع در تیم ملی دو برابر است و سعی می‌کنم ۲۰۰ درصد خودم را برای تیم ملی بگذارم. اما برای حضور در جام ملت‌های آسیا کسی با من برای حضور در تیم ملی صحبت نکرد.

او افزود: همانند سایر بازیکنان دوست دارم که به تیم ملی دعوت شوم و برای ایران بازی کنم و زمانی که دعوت نمی‌شوم بسیار ناراحت خواهم شد.

مهاجم تیم ملی و باشگاه ویسترلو بلژیک در خصوص پیشنهاد از باشگاه آرسنال گفت: زمانی که در هال سیتی حضور داشتم، افرادی که مسؤول استعدادیابی باشگاه آرسنال بودند من را زیر نظر داشتند اما هیچگاه از این باشگاه پیشنهاد رسمی دریافت نکردم.

او درباره جدایی از هال سیتی گفت: من دوست داشتم تا مدت زمان بیشتری برای تیمم بازی کنم و این مد نظر سرمربی تیم نبود و خیلی دوستانه به این نتیجه رسیدیم که باید از هال سیتی جدا شوم. حتی زمانی که مهاجم جدید خریداری شد من در هالی سیتی حضور داشتم اما جدایی من ربطی به او نداشت و در فضایی دوستانه از باشگاه هال سیتی جدا شدم.

صیادمنش در خصوص پیشنهاد باشگاه استقلال تصریح کرد: در این مدت اصلاً پیشنهادی از استقلال تهران نداشته ام در زمان کنونی ترجیح می‌دهم تا فوتبال خود را در اروپا دنبال کنم اما خیلی دوست دارم تا بار دیگر به استقلال برگردم و فضای دلنشینی که هواداران برای بازیکنان فراهم می‌کنند را بار دیگر تجربه کنم.

لژیونر فوتبال ایران در رابطه با حضور در لیگ بلژیک گفت: بلژیک لیگ بسیار خوبی دارد و بسیاری از بازیکنان بزرگ دنیا با حضور در این کشور به سایر تیم‌ها رفته ام و من هم دوست دارم تا دوباره دیده شوم و بتوانم فوتبالم را در اروپا دنبال کنم.

7474