خمز: سیامک نعمتی اشتباه بزرگی کرد

خمز: سیامک نعمتی اشتباه بزرگی کرد

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تراکتور گفت: اشتباه امروز سیامک اشتباه بزرگی بود و تیم را دچار مشکل کرد.

به گزارش فوتبالی، پاکو خمز درباره اینکه بازی با استقلال خوزستان دو نیمه متفاوت داشت و آیا بین نیمه صحبت خاصی با بازیکنانش داشته است، گفت: ما در ۴۵ دقیقه دوم گل زدیم و تفاوت نیمه اول و دوم فقط همین بود. در نیمه اول چهار موقعیت آشکار گل‌زنی داشتیم، به بازی مسلط بودیم و بازی خودمان را به تیم تحمیل کردیم و این مشهود بود.

وی در مورد اینکه آیا اخراج سیامک نعمتی به تیم او ضربه زده است، گفت: باید در این زمینه بهتر شویم؛ نه اینکه باید، بلکه بهتر خواهیم شد. صرف نظر از اینکه هر کسی ممکن است اشتباه کند، اما این اشتباهات نباید به تیم آسیب بزند. اشتباه سیامک امروز اشتباه بزرگی بود و تیم را دچار مشکل کرد. البته در نهایت اتفاقی برای تیم نیفتاد ولی باید این ملکه ذهن ما باشد که هر کاری در زمین می‌کنیم برای کمک به تیم باشد نه جهت آسیب زدن به تیم.

«هفته گذشته در نشست خبری اعلام کردید که قهرمان نشدن تراکتور یک فاجعه نیست اما امروز هواداران بنری در دست داشتند مبنی بر اینکه فقط از تیم قهرمانی می‌خواهند». سرمربی تراکتور در واکنش به طرح این سوال تصریح کرد: من نظرم را قبلا اعلام کردم. قرار نیست هر روز در مورد یک موضوع صحبت کنیم. ما قبلا صحبت کردیم.

7474