استقبال گرم از بدل رونالدو در خیابان‌های ریاض

استقبال گرم از بدل رونالدو در خیابان‌های ریاض

پایگاه خبری فوتبالی - بدل کریستیانو رونالدو خیابان های ریاض را فتح کرد چرا که مردم محلی با فریاد "Siuuu از او استقبال کردند و خواستار عکس گرفتن با او شدند!

به گزارش فوتبالی، خیلی بعید است که کریستیانو رونالدوی اصلی حاضر شود تا به تنهایی به خیابان های ریاض برود چرا که همیشه بادیگاردهایش اطراف او هستند اما  محبوبیت این ستاره باعث می شود که حتی بدل او هم برای هواداران جذابیت داشته باشد!

در حقیقت بدل رونالدو تصمیم گرفت که پیراهن النصر با شماره این ستاره را به تن کند تا توجهات را به خود جلب کند و با تیپ و ظاهری مشابه ستاره پرتغالی در خیابان های ریاض قدم زد.

نام این فرد، گومکن آکدوگان اهل ترکیه است که در ماه های اخیر شباهتش به ستاره پرتغالی مورد توجه قرار گرفته است. او در خیابان های ریاض با هواداران سلفی گرفت و حتی برخی تصور می کردند که در حال عکس گرفتن با کریستیانو رونالدوی اصلی هستند!

رونالدو در این فصل با 34 گل در 35 بازی، عملکرد درخشانی در ترکیب النصر داشته است و به تیمش کمک کرده تا امیدهایش در لیگ عربستان را زنده نگه دارد و برای قهرمانی جام حذفی عربستان و لیگ قهرمانان آسیا تلاش کند.  کریستیانو اخیرا به خاطر حرکت جنجالی خود به سوی هواداران الشباب با دو جلسه محرومیت مواجه شده است.

4125