سرمربی لخ پوزنان: درباره قلی‌زاده صبور باشید، او بازیکن خوبی است

سرمربی لخ پوزنان: درباره قلی‌زاده صبور باشید، او بازیکن خوبی است

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی لخ پوزنان از هوداران و کارشناسان فوتبال خواست در قبال خرید گرانقیمت این تیم صبور باشند.

به گزارش فوتبالی، ماریوش روماک درباره آخرین وضعیت علی قلی‌زاده و انتقادهای برخی هواداران در قبال این بازیکن که با قراردادی به ارزش یک میلیون و 800 هزار یورو به لخ پوزنان پیوست و تا به امروز فقط در شش بازی این تیم به میدان رفته است، گفت: فکر می‌کنم درباره علی قلی‌زاده باید کمی صبر داشته باشید، زیرا او بازیکن بسیار خوبی است.

سرمربی لخ پوزنان افزود: قلی‌زاده چهارشنبه گذشته پس از پایان جام ملت‌های آسیا به لهستان بازگشت. من با مسئولیت خودم پس از دو جلسه تمرینی قلی‌زاده را در بازی اخیرمان به میدان فرستادم. نمی‌گویم خوب یا بد بازی کرد، زیرا به اندازه توانش در میدان ظاهر شد. به‌طور حتم قلی‌زاده بازیکنی است که اگر آماده باشد، می‌تواند قدرت زیادی به تیم بدهد. در بازی اخیر لخ پوزنان به قلی‌زاده به دلیل سفر طولانی و حضور در جام ملت‌های آسیا نمی‌توانستم فرصت حضور کامل در میدان را بدهم. ما از قلی‌زاده پس از آمادگی کاملش انتظار بیشتری خواهیم داشت.

ماریوش روماک در خاتمه اظهار داشت: فکر می‌کنم قلی‌زاده پس از دو یا سه هفته بتواند در ترکیب اصلی لخ پوزنان حضور کاملی داشته باشد. می‌ترسم که قلی‌زاده با توجه به بازی‌های ایران در مقدماتی جام جهانی 2026 دوباره به اردوی تیم ملی کشورش برود و تیم را ترک کند.

7474