حقیقی: باید از باختمان در جام ملت‌ها درس بگیریم/ مسعود شجاعی به تیم ما کمک می‌کند

حقیقی: باید از باختمان در جام ملت‌ها درس بگیریم/ مسعود شجاعی به تیم ما کمک می‌کند

پایگاه خبری فوتبالی- دروازه‌بان تیم هوادار گفت: آقای شجاعی تشریف آوردند و به تیم کمک می‌کنند. بچه‌ها هم به ایشان متقابلاً کمک می‌کنند و امیدواریم تا پایان فصل همینطور باشد تا به آن چیزی که در تفکرات‌مان است، برسیم.

به گزارش فوتبالی، علیرضا حقیقی، دروازه‌بان هوادار امروز (یکشنبه) در جمع خبرنگاران درمورد اردوی زمستانی و حضور مسعود شجاعی در این تیم گفت: خداراشکر شرایط تیم در نیم فصل دوم نسبت به نیم فصل اول بهتر است. آقای شجاعی تشریف آوردند و به تیم کمک می‌کنند. بچه‌ها هم به ایشان متقابلاً کمک می‌کنند و امیدواریم تا پایان فصل همینطور باشد تا به آن چیزی که در تفکرات‌مان است، برسیم.

او درمورد همکاری با مسعود شجاعی گفت: خدا را شکر خوب است. ایشان بازیکن بزرگی بودند و الان هم اول کار مربیگری‌شان است. به امید خدا همین روندی که در سه، چهار بازی داشتیم، ادامه دهیم. 

دروازه‌بان هوادار درمورد اینکه چرا هوادار با محمود فکری نتیجه نمی‌گرفت، گفت: آن دیگر تمام شده و رفته؛ جا دارد از همین جا به آقای فکری و کادرشان خسته نباشید بگویم و هر کجا که هستند موفق باشند. 

"شرایط تیم ملی را در جام ملت‌های آسیا چطور ارزیابی کردید؟" حقیقی به شوخی پاسخ داد: یعنی الان من به سنی رسیدم که کارشناس شده‌ام؟ شوخی می‌کنم. نظر خاصی ندارم ولی همه این مسائل در کنار هم به فوتبال برمی‌گردد. فوتبال همین است، بالا و پایین دارد. امیدوارم از این باخت‌ها درس بگیریم و حتی از بردهایمان که در آینده به ما کمک می‌کند.

7474