مربیان تیم ملی فوتسال بالاخره مطالبات خود را دریافت کردند

مربیان تیم ملی فوتسال بالاخره مطالبات خود را دریافت کردند

پایگاه خبری فوتبالی- وحید شمسایی و دستیاران او با تاخیر زیاد، بخش عمده مطالبات خود را از فدراسیون دریافت کردند.

به گزارش فوتبالی، وحید شمسایی فروردین سال 1401 به‌عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با فدراسیون فوتبال قرارداد بست و هدایت این تیم در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا 2022 را بر عهده داشت. رقابت‌هایی که با نایب قهرمانی ملی‌پوشان کشورمان همراه بود.

از زمان امضای قرارداد، شمسایی و دستیارانش درصدی از قرارداد خود را طی دو سال اخیر دریافت نکرده بودند. با این حال اخیراً حقوق نزدیک به 20 ماه از شروع قرارداد سال گذشته (فروردین 1401) به مربیان تیم ملی پرداخت شده است.

در شرایطی که لیست 25 نفره تیم‌ها برای جام ملت‌های فوتسال آسیا 2024 باید روز 9 اسفند به کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) ارسال شود، این کنفدراسیون اخیراً به فدراسیون‌های شرکت‌کننده در این رقابت‌ها اعلام کرده که قرار است بازی‌ها در سالن‌هایی با کفپوش پارکت برگزار شود که اتفاقی جدید در دوره‌های اخیر جام ملت‌های آسیا به شمار می‌رود.

وحید شمسایی سرمربی تیم ملی ایران ضمن اعلام این اخبار، گفت: جنس جدید کفپوش سالن‌ها بعد از چند دوره تغییر کرده است و این موضوع یک هفته قبل به ما اعلام شد. باید ببینیم پارکت سالن‌های تایلند، سُر است یا خیر. سالن‌های قم، هندبال تهران و پاس قوامین از جنس پارکت است. سفال‌منش (مربی تیم ملی) با مسئولان برگزاری تورنمنت ویتنام صحبت کرده است که بازی‌های این تورنمنت روی پارکت انجام شود.

جام ملت‌های فوتسال آسیا 2024 از 29 فروردین تا 9 اردیبهشت 1403 در کشور تایلند برگزار می‌شود و شاگردان شمسایی با کویت، بحرین و افغانستان همگروه هستند.

7474