نخستین تمرین تیم ملی فوتسال در بانکوک/ اقدام وحید شمسایی و فریاد کاپیتان!

نخستین تمرین تیم ملی فوتسال در بانکوک/ اقدام وحید شمسایی و فریاد کاپیتان!

پایگاه خبری فوتبالی - نخستین جلسه تمرین تیم ملی فوتسال ایران با نکات فراوان برگزار شد.
به گزارش فوتبالی، تیم ملی فوتسال ایران اولین تمرین رسمی خود برای حضور مقتدرانه در دور مقدماتی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۴ را برگزار کرد. آنچه در پی می‌آید ۱۰ نکته از این تمرین است.

تمرین در استادیوم «ایندور» برگزار شد، در این استادیوم ۶ هزار نفری در شهر بانکوک که میزبان مسابقات دور مقدماتی است، علاوه بر فوتسال، رقابت‌های والیبال، بسکتبال، بدمینون و کنسرت‌های موسیقی برگزار می‌شود.

حضور پر تعداد عکاسان و خبرنگاران در نخستین روز تمرین تیم ملی، نشان‌دهنده توجه رسانه‌ها به حضور مدعی اصلی قهرمانی در استادیوم ایندور بود.  

وحید شمسایی سرمربی تیم ملی با پوشیدن کفش مسابقه، قبل از همه بازیکنان دقایقی پا به توپ شد تا کیفیت کفپوش سالن را شخصاً بررسی کند.  

 عوامل برگزارکننده مسابقات کماکان مشغول نصب تجهیزات تصویربرداری، بنر، توزیع کارت مسابقات و ... بودند.  

 مسلم اولادقباد زیر نظر پزشکان تیم ملی مشغول تمرین بود تا به بهترین فرم ممکن برای حضور در مسابقات برسد. وحید شمسایی ضمن همراهی او در لحظاتی از تمرین، به صورت جداگانه با بهترین بازیکن سال ۲۰۲۳ آسیا گفت‌وگو کرد.

علیرغم سفر طولانی ۲۲ ساعته از تهران تا بانکوک، بازیکنان بعد از استراحت صبحگاهی کاملاً پر نشاط و سرزنده تمرین کردند.

اصغر قهرمانی مربی گلرهای تیم ملی به صورت جداگانه با باقر محمدی و سعید مومنی به تمرین پرداخت. هر دو گلر تیم ملی فوتسال در تمرین امروز آمادگی فوق‌العاده‌شان را به رخ کشیدند.

انجام حرکات ترکیبی، تمرین شوت‌زنی و مروز کارهای تاکتیکی از مهمترین بخش‌های تمرین امروز بود.

وحید شمسایی، اصغر قهرمانی و سیامک داداشی سال ۲۰۰۰ میلادی در همین استادیوم با تیم ملی به عنوان قهرمانی دست یافتند و امروز ضمن مرور خاطرات آن قهرمانی، از دو هم‌بازی و دوست فقیدشان بابک معصومی و کاظم محمودی یاد کردند.

«عالی! تمرین عالی!» این کلماتی بود که اصغر حسن‌زاده کاپیتان تیم با صدای بلند بعد از تمرین بازیکنان و گرم کردن خطاب به آنها گفت. تمرین بعد از سرد کردن بازیکنان، حلقه اتحاد و ذکر «یا حسین» خاتمه یافت و بازیکنان و کادر فنی به هتل محل اقامت برگشتند.

9989